Dnes Vám prinášam recenziu, na ktorú som sa veľmi tešila. V rámci spolupráce som dostala na testovanie dve riasenky. Minulý týždeň som Vám predstavila Maybelline Lash Sensational Sky High vo vodeodolnej verzií,  LINK nájdete TU. Tento týždeň je tu recenzia na klasickú, pôvodnú a známu Lash Sensational v odtieni Very black. Vyšla v roku 2015. Nechce sa mi veriť, že je to už 6 rokov. Je pravdou, že svoju prvú som mala už na strednej škole. Je to moja obľúbená riasenka z drogérie. V tomto článku sa dozviete prečo.

Jej cena je od 6-10 €, čo je super. Majú ju v každej dobrej drogérií. Má predĺžiť, zhustiť a vytvoriť vejárovitý efekt. Budem rozhodne stručná, pretože už ju mám vyskúšanú niekoľko rokov. Riasenka krásne zvýrazní riasy. Má špecifickú kefku, ktorá je umelá a jemne zahnutá. Štetinky na vnútornej strane oblúku sú kratšie ako tie na vonkajšej. Perfektne sa s ňou viete dostať až ku korienkom rias bez toho, aby ste zašpinili viečko. Riasy oddelí a ani pri aplikácií viacerých vrstiev ich nezlepuje. Dodá objem a predĺži riasy. Naozaj vytvorí "vejárovitý" alebo "motýlí" efekt, ktorý ja zbožňujem. 


Výdrž má perfektnú. Používam ju aj na baby, ktoré líčim na svadby a plesy. Vôbec sa neotláča a nedrolí. Nie je vodeodolná, ale malé slzičky šťastia na oslavách a podobne ju len tak nerozmažú. Jednoducho sa odličuje aj bez olejového odličovača. Používala som aj bordovú verziu, ktorá vyšla minulý rok ako limitovaná edícia. Táto mala hlavne zvýrazniť zelenú farbu očí. Úplne som ju zbožňovala, pretože hlavne k jemnému looku nepôsobila tak dominantne ako čierna riasenka. Dúfam, že ju ešte prinesú späť do predaja. 


Zhrnutie: 

Plusy:

  • objem 
  • predĺženie rias 
  • vejárovitý efekt 
  • oddelenie rias
  • skvelá výdrž bez drolenia a otláčania 
Mínusy: 

  • Málo dostupných farbených variácií (bordová, hnedá) 

Skúšali ste túto riasenku už aj vy? Páčila sa Vám? 

- Silvi 

SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS