Tento mesiac sa nesie v znamení oslavy všetkých žien. 8. marec je predsa medzinárodný deň žien. Marcový beauty box od Look Fantastic je presne v tejto myšlienke. Oslava jedinečnosti a krásy, každej jednej z nás. Dizajn tohto boxu tomu zodpovedá dokonalo. Ak mám byť ale úprimná, obal v tomto prípade vyzerá lepšie ako vnútro. Tento mesiac ma výber produktov trošičku sklamal aj napriek tomu, že ich bolo o 1 viac ako zvyčajne. Každý Vám teraz jednotlivo predstavím a poviem Vám krátku recenziu na tieto produkty. 

Box ma každý mesiac stojí 13,95 €. Prepočítaná približná hodnota tohto boxu je 49 € a obsahuje 7 produktov.


Christophe Robin Regenerating Mask - 50 ml (hodnota: 11 €)

Vedela som, že táto maska sa v boxe bude nachádzať. Veľmi som sa na ňu tešila. Je určená na suché vlasy a obsahuje vzácny olej z opuncie. Práve tá má mať antioxidačné a regeneračné účinky. Preniká do hĺbky vlasov a chráni ich pred ďalším poškodením. Obsahuje tiež kvet omanu pravého, ktorý má obnovovať pigmenty vo farbených vlasoch. Maska má dobrú veľkosť, povedala by som tak 3-4 použitia na stredne dlhých vlasoch. Zatiaľ som ju použila len raz. Čo sa týka výkonu bola v poriadku, ale tá vôňa... Nemôžem si pomôcť, ale hrozne mi smrdí. Zvláštna púdrovosť mi pripomína vôňu socialistického mydla. Na vlasy sa však veľmi nepreniesla, takže to nemusím cítiť celé dni. Určite ju dopoužívam, ale na celé balenie by ma asi nikto nepresvedčil. Hlavne keď plná verzia masky stojí bežne 53 € a výkon je podpriemerný. 

AHAVA Purifying Mud Soap - 30 g  (hodnota: 3 €)

Mydlo som v krabičke naozaj nečakala. Povedala som si ale, prečo nie? Ja ich síce nemám rada, no určite sa doma využije. Bohužiaľ, je to ďalší produkt čo vonia akoby bol z čias socializmu. Určite nie je určený pre mňa. Mám suchú pokožku a toto mydlo je targetované skôr na tú mastnú. Obsahuje bahno z mŕtveho mora, ktoré má pomôcť ju prečistiť. 


Polaar IceSource Moisturizing Cream - 20 ml (hodnota: 13 €)

Značku Polaar som už v jednom boxe mala. Myslím, že to bola micelárna voda. Tento krát tu máme hydratačný krém, z ktorých mám ja vždy veľkú radosť. Pre mňa je hydratácia asi najdôležitejšou časťou každej skin care rutiny. Tento obsahuje vodu z ľadovca a má zabezpečiť intenzívnu hydratáciu. Krásne krémová textúra je príjemná na pleti. Dobre hydratoval a povedala by som, že pod makeup je úplne skvelý. Niekedy mám pocit, že po celom dni s full face makeup-om mám pleť úplne vysušenú. S týmto krémom som ten pocit nemala. Obsahuje tiež ďalšie skvelé zložky, ako napríklad kyselinu hyalurónovú, morské riasy Squalane, aminokyseliny a esenciálne mastné kyseliny. Zloženie je formulované s cieľom obnoviť prirodzenú hydratáciu pokožky. 

First Aid Beauty Coconut Water Cream - 9,6 g (hodnota: 6 €)

Produkt, z ktorého mám veľkú radosť a teším sa na jeho používanie. Počula som o ňom dobré veci a uvažovala som aj o plnej verzii. Je to denný krém bez olejov. Je ľahký s jemne gélovou konzistenciou. Obsahuje kokosovú vodu, čo je jasné už z názvu. Pôsobí jemne chladivo. Viem si predstaviť, že používať ho v lete musí byť veľmi príjemné. Pleť zanecháva hydratovanú a zamatovo jemnú. Spolu s trochu vyhladzovacím efektom za to môžu silikóny, ktoré obsahuje. Mne osobne to neprekáža, ale niekoho práve toto môže odradiť. Nájdeme v ňom a kúsok kyseliny hyalurónovej a rozjasňujúci extrakt zo sladkého drievka. 

Bloom & Blossom Wonder Worker Multi-Tasking Balm - 15 ml (hodnota: 5 €)

Balzam, ktorý má množstvo využití. Krásny obal ma hneď oslovil. Veľmi pekná kombinácia broskyňovej a tmavej modrej. Produkt má upokojiť popraskanú a extrémne suchú pokožku. To je teraz pre mňa dôležité ako soľ. Poslednú dobu mám hrozne suché ruky a stále hľadám niečo, čo by ich mohlo zachrániť. Produkt obsahuje sójový olej, včelí vosk, bambucké maslo, vitamín E a levanduľový esenciálny olej. Ním aj balzam pekne vonia. Obsahuje tiež lanolín, ktorý má približne rovnaké oleje ako má naša pokožka. To napomáha absorpcií hlboko do nej. U mňa sa to ale nedialo. Mám skôr pocit, že produkt sedí na pokožke a vôbec sa nevstrebáva. Je dosť mastný a nepríde mi, že by mi pomohol pri suchej pokožke. Skúsila som ho dať aj na pery, no tiež žiadny účinok. Za mňa určite nie.


Brushworks DUO Brow Brush - plná verzia (hodnota: 5 €)

Rada testujem aj nové štetce. Od Brushworks je to v boxe už druhý takýto obojstranný štetec. Tento je určený na obočie. Na jednej strane, klasická štetka na rozčesávanie, prípadne trendové mydlové tvarovanie obočia. Na druhej strane skosený, trošku tlstejší štetec na aplikáciu tieňu, vosku alebo pomády na obočie. Pracuje sa s ním dobre, no pri mojom trošku šetrili lepidlom. Strana so štetkou mi odpadla už po prvom použití. Snúbenec mi ju ale hneď opravil, takže je všetko v poriadku. 

Lottie London AM-PM Retractable Liner, "black" - plná verzia (hodnota: 6 €)

Ceruzka na oči od značky Lottie London v čiernom odtieni. Je to vysúvateľná ceruzka so strúhadlom na konci, ktorým si ju môžete hneď zaostriť. Je pekne pigmentovaná a presná. Dobre sa s ňou pracuje, ale určite musím upozorniť, že musíte na ňu byť jemný. Pod zlým uhlom sa celkom jednoducho dokáže zlomiť. 


To je všetko z marcového boxu. Celkovo som s ním bola spokojná asi najmenej. Uvidíme ale čo prinesú teplejšie mesiace v roku. Najbližšie ten aprílový. 

Ktorý produkt by ste chceli vyskúšať vy?
- Silvi


SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS