Máme tu február, respektíve už pomaly aj jeho koniec. Tento mesiac, obľúbený Look Fantastic box meškal asi 10 dní, no musím povedať, že aj napriek tomu mi to nevadilo.  Práve naopak, bola som príjemne prekvapená so zákazníckym servisom tejto firmy. Každému pomocou emailu spolu s ospravedlnením oznámili o čo sa jedná a kedy zásielku môžeme očakávať. Preto Vám aj ja takto neskôr prinášam recenziu na 6 produktov, ktoré v ňom boli. 

Februárový box pod témou "treasure" alebo "poklad" má za úlohu odkloniť Valentín smerom k času, kedy sa my staneme svojou spriaznenou dušou. Broskyňová farba má tiež reprezentovať 3 základné hodnoty. Ocenenie, úprimnosť a vďačnosť. Niečo čo by sme mali cítiť voči sebe skôr, ako to môžeme aplikovať na ostatných. Cena boxu ma vyšla na 13,95 € a hodnotu obsahu som odhadom vypočítala z cien produktov dostupných na internete na 53 €.


Balance Me AHA Glow Mask - 10 ml (hodnota: 5 €)

Od značky Balance Me som už vďaka Beauty Boxu 11/2020 vyskúšala sérum, ktoré bolo veľmi dobré. Táto maska s obsahom chemických exfoliantov má za úlohu rozjasniť, vyčistiť a spevniť pleť. Toto všetko majú za úlohu AHA kyseliny ako napríklad známa kyselina glykolová či mliečna, ktoré pochádzajú z prírodných zdrojov. Pleť prečisťuje obsiahnutý kaolín. Čo sa týka mojej skúsenosti, určite ju môžem len odporučiť. Zanechala pleť krásne jemnú. Je však dôležité pripomenúť, že je to chemický peeling. Netreba ho kombinovať s tonerom, ktorý obsahuje ďalšie exfoliačné kyseliny, či s iným typom fyzického peelingu. 

Mádara SOS Hydra Recharge Cream - 20 ml (hodnota: 15 €)

Na tento krém som sa dosť tešila. Veľmi rada testujem hydratačné pleťové krémy. Najmä teraz v zimnom období. S týmto som bola veľmi spokojná. Používam ho na večer, krásne sa vstrebe do pleti a zanechá ju hydratovanú bez mastného pocitu. Je vhodný pre všetky typy pleti. Obsahuje severnú pivonku, ľanové semienko a kyselinu hyalurónovú. Má dokonca aj jemne vyhladzovací efekt, čo ocenia aj staršie ročníky. Určite odporúčam.

Bubble T Strawberry Macaroon Body Butter - 50 ml (plná verzia, cena: 5 €)

V zime je moja pokožka úplne suchá. Preto som sa tomuto produktu v plnej verzií dosť potešila. Mám ho položený na stole a používam ho keď pracujem. Obsahuje extrakt z aloe vera a bambucké maslo. Jeho sladká, cukríkovo jahodová vôňa je dosť silná. Ak Vám niečo také prekáža, určite by som sa mu vyhla. Hydratuje pekne, no pridaný parfum môže pokožku podráždiť.

Magn!tone London Wipeout "Swipes" Eco-Friendly Makeup Remover Pads - 2 kusy (hodnota: 6 €)

Zbožňujem výmenu produktov za ich ekologickú verziu! Čo sa týka odličovacích tampónikov, vlastním pár od slovenskej značky Two cosmetics. Tie sú trošku tvrdšie a majú látkové, bavlnené zloženie. Tieto sú naopak úplne jemné a mäkké. Vyrobené z mikrovlákna a majú odstrániť make-up dokonca aj bez použitia odličovačov. Tomu však ja úplne neverím. Áno odlíčili ma, no nemyslím si, že pleť bola úplne čistá.  Radšej ich aj tak použijem v kombinácií s micelárnou vodou. 

Eyeko Gallactic Lid Gloss Zodiac - 4 ml (hodnota: 9 €)

Tekuté očné tiene, z ktorých som bola bohužiaľ hrozne sklamaná. Dostala som krásny odtieň "Zodiac". Je to teplá rúžovo-medená farba so striebornými trblietkami. Lesk je naozaj vysoký, no nedokázala som ho naniesť na viečko. Má tekutú konzistenciu a pri aplikácií prstom nejde naniesť s dostatočnou presnosťou. Štetec naopak produkt len posúval po viečku z jednej strany na druhú. Tieň sa nedal ani len vyblendovať dostratena. Po aplikácií som sa snažila nechať tieň úplne zaschnúť a neotvárať oko, no aj napriek tomu sa tieň hneď zlial do vrások a zmizol zo stredu viečka. Najväčší boj však prišiel pri odstraňovaní. Trblietky boli VŠADE. Určite neodporúčam kúpiť si plnú verziu. Nestojí to za to. 

Illamasqua Mini Beyond Veil Primer - 6 ml (hodnota: 13 €)

Hydratačný a rozjasňujúci primer od značky Illamasqua. Hrozne som sa naň tešila. Je to pre mňa premiéra, čo sa týka tejto značky. Má jemne zlatistý nádych a naozaj zvláštnu konzistenciu. Pripomína mi dosť želatínu. Ťažšie sa vyberá z nádobky, no na pleť za zapracuje veľmi pekne. Krásny je pod make-upom ale aj bez neho. Dodá pleti krásny a zdravý lesk. 

Už teraz sa teším na ďalší Beauty Box. Som s nimi naozaj spokojná. Je to skvelé prekvapenie na každý mesiac. Hlavne pre make-up & skincare fanatika ako som ja. 

Ktorý produkt sa Vám páči najviac?

- Silvi


SHARE 1 comment

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS