Ahojte! Dnes mám pre Vás predstavenie niečoho o čom ste určite veľa počuli. Ja osobne som si vždy želala vyskúšať predplatné beauty boxov. Jedného času som ich videla všade, hlavne pri zahraničných blogerkách. Pred mesiacom som nakupovala na stránke Look Fantastic a zistila som, že práve oni túto službu ponúkajú. Spolu so zľavovým kódom som sa tak zaviazala na ročné predplatné v hodnote 13,95€ (s poštovným), čo je podľa mňa veľmi dobrá cena. Hlavne pre niekoho, kto rád skúša nové značky a produkty. Box sľubuje každý mesiac aspoň 6 produktov zo skupiny starostlivosti o pleť a dekoratívnej kozmetiky. Novembrový box je môj druhý a poďme sa spolu pozrieť na to čo sa v ňom nachádza. 

Jedenásta krabička roku 2020 sa nesie v krásnej bordovej a oranžovej farbe, čomu pripadá aj prívlastok "firecracker". Hodnota produktov vo vnútri má byť cez 65 €. 


Philip Kingsley Pure Colour Frizz Fighting Gloss - 20 ml (hodnota: 12 €)

Prvým produktom je vlasové sérum od značky Phillip Kingsley. Má sa aplikovať do jemne usušených vlasov a jednou z jeho funkcií je predlžovať životnosť farby vo vlasoch medzi návštevami kaderníka. Mala som možnosť ho už vyskúšať a musím povedať, že je naozaj super. Vlasy po použití neboli krepovité, práve naopak lesklé. Použila som ho aj pred žehlením, čo ich ochránilo pred teplom a zároveň jemne styling zafixovalo. Obsahuje zmes silikónov, ktoré sa na vlasoch neusadia ale ochránia ich. Bola som určite spokojná a keby premýšľam nad novým sérom pozrela by som sa po ňom. 

This Works Perfect Legs Skin Miracle - 30 ml (hodnota: 11 €)

Tento produkt ma celkom prekvapil, pretože sa skôr hodí na letné mesiace. Mal by byť určený na nohy, ktoré bude hydratovať, vyživovať a zároveň im jemne dodá farbu a zjednotí ich. Obsahuje rozžarujúci vitamín C, vitamín E, karamel a arniku. Teraz by asi bolo zbytočné testovať ho, pretože najskôr svoje nohy na verejnosti ukážem tak v máji, no určite ho potom rada využijem.Naobay Detox Oxygen Facial Cream - 50 ml (plná verzia, 16 €)

O tomto produkte som bola oboznámená vďaka brožúrke, ktorá ho v októbrovom boxe trošku predstavila a naznačila, že sa tu bude nachádzať. Obsahuje mnoho prírodných ingrediencií. Napríklad antioxidačný zelený čaj a ginko. Maliny, ktoré majú zabrániť strate vody a v neposlednom rade aloe vera na zjemnenie a upokojenie pleti. Veľmi dobre sa vstrebáva a po dopoužívaní môjho aktuálneho denného krému sa hneď púšťam do tohto!

Polaar Ice Pure Micellar Water with Arctic Cotton - 50 ml (hodnota: 5 €)

Ďalším produktom je micelárna voda. Táto od značky Polaar má 95 % ingrediencií prírodného pôvodu, čo je určite super. Obsahuje hydratujúce karbohydráty - arktickú bavlnu, detoxikujúce minerály a upokojujúce flavonoidy. Momentálne používam vodu od Neutrogeny, ktorá je parfumovaná a úplne mi nevyhovuje. Po dopoužívaní hneď určite skúšam túto.Lord & Berry Line Shade Glam Bronze (hodnota 11 €)

Prvý produkt dekoratívnej kozmetiky je ceruzka na oči, ktorá je v krásnom bronzovom odtieni antique bronze #231. Je krásne metalická a dobre sa aplikuje na viečko. Mala som trošku problém aplikovať ju na očné tiene, kde až tak nevynikla, ale samotná je úplne super.

Nails Inc. All Fired Up Nail Varnish - Portland Square - 10ml (plná verzia, 16 €)

Posledným produktom je lak na nechty v plnej verzií. Farba je nádherná, klasická oranžovo-červená, ktorá je určite vhodná na celoročné nosenie. V laku by sa malo nachádzať aktívne uhlie chrániace nechty pred vplyvom vonkajšieho prostredia. Tento argument pre mňa nemá až takú veľkú váhu, keďže si nemyslím, že práve cez moje nechty sa do tela dostáva smog, ale farba je určite krásna.To je všetko čo bolo v tomto novembrovom boxe. Najviac sa asi teším na používanie denného krému od Naobay a stylingového séra na vlasy. Naopak niečo čo ma až tak nenadchlo je tónujúci krém od This Works. Nie kvôli samotnému produktu, ale skôr tomu, že ho pridali v nevhodnom období. Určite sa neskutočne teším na ďalší balíček, pretože bude VIANOČNÝ.

Uvažovali ste nad takýmto predplatným kozmetického boxu?

- Silvi

SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS