Nový začiatok

in , by Silvi, 19:35
Ahojte! Ozývam sa po neskutočne dlhej dobe. Musím sa priznať, že sa mi po mojom blogu zacnelo. Začali mi chýbať pravidelné články, recenzie a zdieľanie svojich záľub. 

V mojom živote sa toho za posledné 2 roky veľa zmenilo. Doštudovala som strednú školu, začala vysokú a dostala prácu. Všetky zmeny prišli v úplne inom odbore. Takto sa z farmaceutickej laborantky stala asistentka vo veľkej firme a neskôr logistická kontrolórka viac ako 40-tich lokácií, ktorá študuje ekonomiku na VŠ.


Táto zaujímavá, no prudká zmena spôsobila mnoho nových príležitostí a vôbec neľutujem, že som sa vydala touto "inou" cestou. Cestou, ktorú by som si ani vo sne nevedela predstaviť. Som človek, ktorý rád plánuje a spontánnosť nie je moja silná stránka. Preto mi prijatie tejto práce prišlo spočiatku mimo môjho charakteru. Niečo mi ale hovorilo, že je to v poriadku. Som rada, že som tento vnútorný hlas počúvla a som tam kde som. Stretla som neskutočne veľa skvelých ľudí, od mojich slovenských kolegov až po mnohých zahraničných. Moja angličtina nabrala novú úroveň a som rada, že môžem študovať popri práci. Ekonomika ma baví a momentálne som v letnom semestri 2. ročníka.

Všetko je tak ako má byť. Žijem s rodičmi, priateľom a psíkom Leom, ktorého ste mohli vidieť na mojom Instagrame (ak nie, prikladám fotku ako dávku rozkošnosti na dnešný deň - to je on keď mal len pár týždňov). 


Som rada, že ste si prečítali tento krátky článok. Sľubujem, že je množstvo vecí, na ktoré sa môžete tešiť! Z tých najbližších spomeniem recenzie kozmetiky The Ordinary, Yves Rocher, Jeffree Star Cosmetics, Fenty Beauty atď.  Rozhodla som sa tiež podieť so svojimi obľúbenými líčeniami na Instagram TV. Momentálne som v procese editovania. 

Dúfam, že sa Vám môj nový rozbeh bude páčiť a budete sledovať môj pohľad na svet kozmetiky naďalej. 

Ďakujem!
- Silvi
SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS