Ahojte! Dnes Vám prinášam opäť novinky z ďalšieho katalógu od značky Oriflame. Tentokrát je to číslo 5. Je platný od 18.03.2019 do 07.04.2019 a link naň nájdete tu. 


A-Z krém Hydra The ONE
(10,90 € 6,99 €; 30 ml; str. 2-5; 34543 Beige) 

Začnem rovno krycím krémom/BB krémom, ktorý je úplnou novinkou. Sľubuje prirodzene žiarivý vzhľad pleti. Okrem toho by sa jeho prednosti dali rozdeliť do dvoch hlavných skupín. Ako pleťový krém má priniesť hydratáciu a rozjasnenie v jeho nemastnom zložení, ktoré by malo byť odolné voči potu.


Má dokonca celkom vysoký ochranný faktor - SPF 30, čo ja vždy pri každom produkte na pleť ocením. Ako makeup má zosvetliť a zdokonaliť pleť, tiež vyhladiť póry. Teraz prejdem k mojim skúsenostiam s týmto produktom. 


Jeho konzistencia sa viaže s príjemnou aplikáciou. Musím povedať, že má veľmi pekný prirodzený finish a naozaj minimalizoval póry na mojej pleti. Dlho vydržal a pleť nevysušoval. Naozaj mi jeho formula sadla, no nesadol mi odtieň. Je dosť oranžový a tmavý, aj keď je to podľa fotiek v katalógu ten najsvetlejší odtieň. Som schopná ho však nosiť keď do neho primiešam zosvetľujúce kvapky na makeup od Catrice. Tie jeho formulu nezmenia, len dodajú svetlejší odtieň. Takže ak sa rozhodnete po ňom siahnuť - Výkon super ale pozor na odtiene.


Fixka na obočie The ONE
(7,90 € 3,49 €; 1,6 g; str. 90-91; 32033)

Mám rada podobné fixky na obočie. Ak máte relatívne dosť chĺpkov, krásne ho vedia dokresliť. Bez toho aby vyzeralo ako namaľované. Musíte si dať ale pozor aby ste s nimi nevyfarbovali ako na papier. Musíte kresliť jednotlivé chĺpky obočia a aj to len tam kde chýbajú, Až tak bude Váš výtvor vyzerať naozaj prirodzene. Obočie rámuje tvár a pre mňa je to tá najdôležitejšia časť mojej dennej makeup rutiny. Táto fixka je naozaj super. 


Pekne drží a aj sa s ňou ľahko manipuluje vďaka ostrému koncu. Jediné čo mi vadilo je to, že keď ju máte hrotom hore. Rýchlo vyschne. Ale možno je len tá moja horší kus. Každopádne ako produkt samotný je naozaj dobrá. 


Balzam na pery The ONE Lip Spa Intense
(6,90 € 3,99 €; 1,7 g; str. 8-9; 34732)

Málo ktorý balzam mi sadne. Väčšina z nich mi pery po chvíli vysuší, čo by rozhodne takéto produkty nemali. Preto ma zaujala aj táto novinka. Hlavne vďaka tomu, že má znovu, ochranný faktor - SPF 20, čo je super v lete, ale napríklad aj v zime na lyžovačke, ak sú vaše pery vystavené ťažkým podmienkam. Tomu pomôže aj jeho ochrana pred chladným počasím. Obsahuje technológiu Dual Care s marulovým olejom , ktorý hydratuje pleť a krásne ich tak chráni pred každým typom počasia. Musím povedať, že som s ním bola spokojná, robí všetko čo sľubuje a má k tomu ešte príjemnú jemnú vôňu. 


Denný krém NovAge Day Shield SPF50 UVA/PA++++
(22,90 €; 30 ml; str. 136; 34143)

Je nesmierne dôležité starať sa o svoju pleť. To neznamená len odličovanie, oleje a hydratácia. Mnoho žien zabúda práve na tú najdôležitejšiu ochranu a to je pred slnkom. Všetci ho máme radi, no je nevyhnutné pleť proti nemu pripraviť.. Táto príprava by mala začať hneď ráno a to kvalitným krémom s SPF. Čím viac tým lepšie. Je dokázané, že slnko prispieva k vysušovaniu, tvorbe pigmentových škvŕn a tiež k tvorbe vrások. To sú veci, ktoré žiadna z nás nechce. Preto treba používať, krémy s vysokým ochranným faktorom ako je tento. Ja osobne v zime používam nižší ochranný faktor. No na jar sa pomaly presuniem z 15, na 30 a následne na 50. Tento krém chráni pleť pred UV žiarením dokonale. 


Je veľmi ľahký, nemastný. Krásne sa aplikuje a zjednocuje tón pleti. Niekedy ho zvyknem aj miešať s makeup-om a tak si vyrobím, krycí krém. Tento môžem naozaj len odporučiť!

Tak a to je na dnes všetko. Dúfam. že sa Vám recenzia páčila a budem sa tešiť na ďalšiu. 
- Silvi.
SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS