Ahojte! Dnes mám opäť pre Vás pripravenú recenziu s novinkami značky Oriflame, ktoré nájdete v tomto katalógu: LINK, ktorý je platný od 26.11. do 16.12. Nájdete v ňom množstvo výhodných vianočných setov. Jeden Vám predstavím aj ja v dnešnej recenzií.


Mydlo Snow Sparkle 
(2,50 €; 0,99 €; 75 g; str. 7; 34013)
Hneď na prvých stránkach nájdete toto krásne zimné mydlo v tvare vločky. Má krásny obal, na ktorý môžete napísať to, komu ho chcete darovať. Alebo si ho môžete nechať len pre seba. Jeho svieža vôňa je úplne univerzálna pre každého.Ak by ste sa rozhodli niekomu ho kúpiť, vrelo doporučujem vyhotoviť krabičku s drobnosťami, kde jedným z nich je napríklad tento produkt. Darček tak pôsobí bohatšie a môžete ho aj oveľa viac personalizovať. 


Pleťová sada Swedish Spa
(14,99 € 7,99 €; 100 ml + 75 ml; str. 11; 34018)

Nová kolekcia Swedich Spa, o ktorej som rozprávala v pár článkoch dozadu a veľmi sa mi zapáčila, sa rozrástla o krásny darčekový set. Je určený nielen pre všetkých beauty fanatikov, ale aj pre tých, ktorým by sa ku koncu tohto rušného roka zišlo trocha pokoja. Táto sada je priam nastavená na to aby sa človek pri jej používaní na chvíľu zastavil, zhlboka dýchal a užíval si pokoj a tzv. self-care. 


Pozostáva z dvoch krokov. Prvým je parný kupeľ na tvár, ktorý uvoľní póry a pomôže tak pleti lepšie sa prečistiť v ďalšom kroku. Stačí ak dáte 2 lyžičky produktu do pol litra horúcej vody. S uterákom cez hlavu sa naparujete nad týmto kúpeľom 3 minúty. Ďalší krok pozostáva z masky. Tú aplikujte na vysušenú tvár. Je ílová a má pôsobiť 5 minút, potom ju jednoducho zmyjete vlažnou vodou. Sada obsahuje výťažky z červených riasy, ktoré majú antioxidačné účinky. Zvlhčuje a revitalizuje pleť. Ďalšia ingrediencia - čajovníkový olej ju zase prečistí. Tento krásne zabalený set je skvelým doplnkom každej Pamper routine. Určite odporúčam.


Pončo Abby
(19,99 €; 98 x 73 cm; str. 50; 31556)

Ako ďalší tip na darček mám pre Vás toto pončo. Ak máte v okolí človeka, ktorému je stále zima (ako mne) určite ocení presne toto. Je to skvelý jemný doplnok šatníka, ktorý môžete pokojne nosiť von. Spolu s nejakým masívnejším náhrdelníkom bude vyzerať krásne a štýlovo. Ja som ho zvolila skôr ako domáce oblečenie a neurobila som chybu. Je krásne jemné a hrejivé. Je to ako mať na sebe celý deň deku, no stále máte možnosť sa plnohodnotne hýbať. To je pre mňa v tomto období úplne najviac! 


Tonizazačná voda Ecobeauty
(10,90 €; 200 ml; str. 109; 32198)

Posledným produktom je tento toner v spreji. V poslednej dobe som si neskutočne obľúbila takúto formu tonizácie. Má svoje výhody. Prvá: nemíňate vatové tampóniky, pretože produkt striekate priamo na tvár a necháte ho zaschnúť. Druhá je tá, že sa mi naozaj osvedčila ich účinnosť. Táto tonizačná voda Ecobeauty nie je výnimkou. Krásne neutralizuje a vypne pleť. Pripraví ju na môj obľúbený hydratačný šípkový olej. Musím povedať, že pri prvých použitiach mi dosť vadila jeho vôňa. Spojenie ruže a harmančeku mi spočiatku až tak neulahodilo, no jeho vôňa po zaschnutí rýchlo vyprchá takže produkt viem bez problémov použivať. Skvelo osvieži pleť. Je to certifikovaný bioprodukt a určite stojí za vyskúšanie! Hlavne ak nemáte s tonermi skúsenosť. Toto je najjednoduchšia a tiež najefektívnejšia forma.

To je pre dnešok všetko. Dúfam, že sa Vám článok páčil a prajem Vám krásny december plný vianočných zážitkov. Vidíme sa o týždeň pri ďalšom článku.

- Silvi
SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS