Ahojte! Dnes tu mám pre Vás množstvo noviniek z nového Oriflame katalógu. Predstavíme si nový tekutý makeup. Skvelú bázu na mihalnice spolu s Giordani Gold riasenkou. Ako posledný spomeniem sprej, ktorý Vám pomôže zrelaxovať pri dlhých chladných večeroch. Katalóg je platný od 15.10. do 04.11. a link naň nájdete TU. Príjemné čítanie!


Krycí krém Giordani Gold MasterCreation
(19,90 € 11,90 €; 30ml; str. 5; 35236 Soft Vanilla Warm)
Tento nový krycí krém sľubuje bezchybnú pleť. Preto ma aj zaujal. To by sme chceli predsa všetci. V elegantnej matnej fľaštičke s pumpičkou nájdete nádherne voňajúci tekutý makeup. Je určite hustejší ako napríklad Giordani Gold Liquid Silk Foundation, ktorý mám  tiež veľmi rada. 


Stredným krytím zabezpečí to, že síce zakryje všetky nedokonalosti, no nevytvorí na pleti ťažkú masku. Aj napriek tomu, že konzistencia je hustejšia, pleť nezaťažuje a po nanesení je krásne ľahký. Nanášala som ho tak ako všetky - navlhčenou špongiou a bola som s ním veľmi spokojná. Mám zmiešanú pleť a veľmi mi vyhovoval. Moja T-zóna nebola mastná a zvyšok pleti nevysušil. Má SPF 18, čo je vždy veľké plus. Je dôležité chrániť svoju pleť v každom období, nie len v lete. Veľmi mi vyhovuje po každej stránke. 


Nájdete ho 7 odtieňoch. Soft Vanilla Warm je na mňa teraz trochu svetlejší, ale v zime bude akurát. Teraz k nemu dávam tmavé kvapky a hotovo. Je k nemu aj štetec, ktorý by som v budúcnosti tiež chcela vyskúšať. Určite tento makeup odporúčam. 


Zhusťujúca podkladová báza na mihalnice Giordani Gold Iconic
(8,90 € 4,99 €; 8 ml; str. 9; 33656)
Viacúčelová špirála Giordani Gold Iconic
(11,90 € 5,99 €; 8 ml; str. 9; 32576)

Vždy som chcela vyskúšať podobné biele podkladové bázy pod riasenku. Stále sa mi však zdalo, že nefungujú a nikdy som neverila, že dokážu zvýrazniť mihalnice bez toho, aby sa z nich stali pavúčie nožičky. Povedala som si, že práve tejto dám šancu a rozhodla som sa ísť to toho. Aplikuje sa takým spôsobom, že ju nanesiete na mihalnice a kým je ešte báza vlhká, nanesiete na špirálu. Kombo týchto dvoch má zaručiť hustejšie a dlhšie riasy okamžite. 


Bola som úprimne prekvapená ako toto kombo funguje. Moje riasy neboli zlepené, boli zvýraznené a naozaj predĺžené. Je podstatné aby báza nezaschla pred aplikáciou špirály. Skúšala som to aj po zaschnutí, no riasy boli vtedy zlepené a neboli až tak pekné. Niekedy je nutné prečítať návod, pre najlepšie výsledky. 


Samotná špirála Iconic je tiež veľmi dobrá a stojí za vyskúšanie. Ak máte hustejšie, no kratšie riasy ako ja, táto je presne pre Vás. Má umelú kefku s drobnými štetinkami a je veľmi ohybná. Jediné čo by som jej vytkla je, že je dosť tekutá a dlhšie schne. Ja si vždy po aplikácií kýchnem, takže potom ďalších 5 minút naprávam škody. Aj tak určite odporúčam. Báza je naozaj skvelá a funguje!


 Sprej na telo a vankúš Dream Sleep
(9,90 € 4,99 €; 100 ml; str. 21; 34180)

Hneď ako som videla nový katalóg, zaujala ma presne táto nová kolekcia Dream Sleep. Aromaterapia je naozaj skvelá a táto kolekcia je založená presne na nej. Esenciálne oleje a levanduľa môže zlepšiť Váš spánok, upokojiť a naozaj zrelaxovať, či už večer ale aj počas celej noci. Kolekcia je zložená z dvoch produktov a masky na spanie. Telový olej nanesiete na celé telo, okrem hydratovania naozaj krásne vonia. Ja som mala možnosť vyskúšať sprej na telo a vankúš, ktorý vonia naozaj prekrásne! Vôňa levandule ma upokojuje a tento sprej má zmes esenciálnych olejov, ktoré vytvoria skvelú kombináciu a naozaj upokoja zaneprázdnenú mysleľ. Kolekcia je limitovanou edíciou, takže ak máte možnosť určite ju vyskúšajte! Veľmi by ma však potešilo keby sa táto kolekcia rozšírila. Napríklad o penu do kúpeľa či sprchový gél. To by bolo skvelé! 

To je na dnes všetko, teším sa na Vás v ďalšom článku! :)

- Silvi
SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS