Ahojte! Začala sa jeseň, aj keď teplotami to tak ešte veľmi nevyzerá. Moje Yankee Candle vosky už čakajú na chladnejšie obdobie a ja samozrejme tiež. Spolu so septembrom tu máme nový katalóg od Oriflame platný od 03.09. do 23.09. a link nájdete tu. Je špeciálny novou kolekciou Swedish Spa. Zaujala ma ihneď a rozhodla som sa ju vyskúšať. Dúfam, že sa bude páčiť aj Vám.Telový olej Swedish Spa
(9,90€ 6,49€, 100ml, str. 2; 34024)
Vyživujúce telové maslo Swedish Spa
(8,90€ 5,99€, 200ml, str.2, 34025)
Pílingové masážne mydlo Swedish Spa
(4,50€ 2,99€; 100g; str.2; 34021)
= v sade za 9,99€ (ušetríte 5,48€)

Táto nová kolekcia je inšpirovaná oceánmi a určite sa to odzrkadlilo aj na obaloch. Je iný ako obyčajné. Minimalistickejší a krajší, čo ja veľmi oceňujem. Pre Oriflame je to niečo nové. Táto kolekcia má pomôcť zrelaxovať a jej produkty sú na to ako stvorené. Trio má rovnakú vôňu. Púdrovú, ale zároveň sviežu.


Začnem telovým olejom. Veľmi som si ich obľúbila. Tento krásne vonia, hydratuje pokožku a rýchlo sa vstrebáva. Vôbec nie je ťažký. Obsahuje skvelé oleje a to mandľový a kanolový. Okrem nich v ňom nájdete aj vitamín E a riasu Alaria Esculenta, ktorá pomáha revitalizovať pokožku. Tento olej môžete využiť na hydratovanie alebo na masáže.


Telové maslo je iné ako olej, no má podobné vlastnosti. Je ľahunké a krásne sa roztiera na telo. Prevonia ho a zároveň skvelo hydratuje. Vôbec nelepí, čo je úžasné (s tým mám pri telových mliekach a maslách vždy problém). 


Obsahuje bambucké maslo, kokosový olej a tiež spomínaný mandľový a kanolový.


Posledný kúsok z tejto kolekcie, ktorý som vyskúšala je pílingové masážne mydlo. Aj to môžem len odporučiť. Odstraňuje a čistí kožu lepšie ako sprchový gél. Rada ich preto striedam. 
Všetky produkty sa mi osvedčili a rozhodne ich odporúčam vyskúšať ako sadu vďaka zvýhodnenej cene.


Kabelka Linka
(34,99€; 36.5x15x23.5 cm; str. 55; 31524)

Ešte mám pre vás malú recenziu na túto kabelku. Nikdy by som si nemyslela, že sa mi podobný štýl môže reálne páčiť, no opak bol pravdou. Keď som ju videla naživo veľmi som si ju zamilovala. Je iná ako ostatné. Je širšia, nižšia a naozaj sa do nej veľa vojde. Trochu mi pripomína štýl 90-rokov. Krásne zemité odtiene sú skvelé na nasledujúce obdobie. Pôsobí naozaj honosne. Ak Vás zaujala na stránke si ju môžete pozrieť z každého uhla. Link nájdete TU.

Ešte by som Vás chcela informovať o akcií z minulého článku. Stále trvá, že ak zadáte špeciálny kód pri kúpe špirály The ONE Wonder Lash 5v1 XXL, získate skvelý dvojfázový odličovač na oči v hodnote 7,90 € úplne zadarmo!  Stačí ak zadáte  pri objenávke na www.oriflame.sk kód: 633463
Špirálu musíte mať samozrejme v košíku aby Vám pridalo odličovač, po vpísaní kódu. Táto akcia platí až do 23.9. 

To je na dnes všeko. Sledujte môj Instagram, pretože tam stále prebieha súťaž o parfém a pleťovú masku. 
Ďakujem za prečítanie a vidíme sa pri ďalšom článku.

-Silvi

SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS