Ahojte! Dnes mám pre Vás špeciálny článok! Líši sa tým, že na konci nájdete malú súťaž! Dúfam, že sa zapojíte. Bude prebiehať na mojom Instagrame - sisa_luptakova. Všetko vysvetlím nižšie a teraz prejdeme k recenzií produktom, ktoré ma zaujali v novom katalógu Orifame, ktorý je platný od 13.08. do 02.09. a link nájdete TU.


Špirála The ONE Wonder Lash 5v1 XXL
(8,90€ 3,99€; 8ml; str. 3; 34107)

Prvú spomeniem skvelú špirálu. Je hviezdou nového katalógu a nachádza sa hneď v prvých stránkach. Sľubuje okamžitý objem, vďaka špeciálnej kefke s technológiou Dual Core. Je umelá, čo mi veľmi vyhovuje. Nemám až tak rada kefky so štetinkami, pretože mám pocit, že mi dávajú menšiu kontrolu nad aplikáciou. Táto je v tom super.
Nová receptúra Wonder Lash poskytuje až 5 výhod: dĺžku, objem, oddelenie, natočenie a starostlivosť, ktorú zabezpečuje komplex Pro Lash. Ten vyživuje mihalnice do hĺbky. Odporúčam ju nanášať vo viacerých vrstvách, pretože zo začiatku sa môže zdať, že je nevýrazná.  


Zoženiete ju za skveú cenu 3,99€, no teraz Vám, vďaka značke Oriflame prinášam špeciálny kód, kde pri kúpe tejto špirály získate skvelý dvojfázový odličovač na oči v hodnote 7,90 € úplne zadarmo!  Stačí ak zadáte  pri objenávke na www.oriflame.sk kód: 633463. Špirálu musíte mať samozrejme v košíku aby Vám pridalo odličovač, po vpísaní kódu. Táto akcia platí až do 23.9. 


Kabelka Olivia
(34,99€; 32x15x24cm; str. 23; 31508)

Ďalej ma zaujala kolekcia kabeliek. Túto jeseň si Oriflame pripravil nádherné módne kúsky, ktoré ma oslovili. Vyšli rovno s niekoľkými a vyzerajú naozaj skvelo. Sú ako stvorené na jeseň. Či už farbami alebo štýlom. Najviac ma zaujala táto červená. Nemám žiadnu farebnú a väčšiu kabelku. Stále nosím do práce čiernu, nude, šedú, no vždy som chcela nejakú, ktorá by oživila čiernobiely, jednoduchý outfit. Jej veľkosť je skvelá do práce, vojdu sa do nej všetky potrebné veci. Veľký A4 formát do nej síce nevojde, no jej využitie je stále veľmi dobré. Ozdobená je zaujímavou mašľou. Vo vnútri sa nachádza jedno vrecko na maličkosti a je vystlaná zamatovou látkou. Som s ňou veľmi spokojná, určite Vám odporúčam pozrieť si celú kolekciu, naozaj stojí za to!


Tak a teraz prejdem k súťaži. V nej budete mať možnosť vyhrať 2 skvelé produkty od značky Oriflame. Sú to maska a vôňa. Tu je pár informácií o nich.

Hĺbkovo čistiaca pleťová maska Swedish Spa
Maska krásne čistí a hydratuje pleť už pri prvom použití. Zmyjete ju po 10 minútach spolu s gélovým odličovačom. 

Parfum Sublime Nature Tuberose
Krásna výrazná vôňa, v ktorej sa stretávajú lupene tuberózy a santálového dreva. Má nádherný flakónik a je ako stvorená na jeseň.

Jediné čo musíte urobiť, je ísť na môj instagram a dať follow a pod túto fotku + označiť 1 kamarátku.
Výhercu vyžrebujem na moje narodeniny, 20.09. 2018. Prajem Vám veľa šťastia!

- Silvi
SHARE 1 comment

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS