Ahojte! Dnes mám pre Vás recenziu produktu, ktorý ma veľmi zaujal a som rada, že som ho mohla otestovať. Je to kávový peeling na telo a aj na tvár s mnohými benefitmi, ku ktorým sa ale dostanem nižšie. Určite ste už zopár videli na Instagrame alebo na inej sociálnej sieti. Slovenská značka Victory Coffee Scrub to u mňa vyhrala, pretože produkty sú prírodné a domáce.

Momentálne nemajú web, ale fungujú cez email (victory.scrub@gmail.com) a ich Instagram (victory.coffee.scrub). Človek by povedal, že je to mínus no komunikácia s nimi mi prišla rýchla a balíček tiež dorazil načas. 


Teraz prejdem k samotným produktom.


Prvý scrub, ktorý som vyskúšala bol na celé telo. Oba sú v peknom hnedom sáčku, ktorý sa dá po otvorení opakovane zatvoriť, aby sa vášmu produktu nič nestalo - samozrejme. Ich balenie aj logo je krásne a minimalistické. Presne také ja vždy oceňujem. Jeho cena je 14 € za 200g.


Scrub obsahuje zomleté zrná kávy Robusta. Káva je skvelý spôsob na zbavovanie sa odumretých buniek z tela. Nie je totiž agresívna. Taktiež, pri pravidelnom používaní pôsobí proti celulitíde, pretože spevňuje pokožku. Pomáha ju aj rozžiariť, čo v lete chce predsa každý. Ďalej obsahuje kokosový a mandľový olej. Oba dokážu nádherne zjemniť pleť, hydratovať ju, čím zároveň pôsobia proti starnutiu. Peelingovému efektu ešte napomáha trstinový cukor, ktorý spolu s kávou zjemňuje pokožku po ich aplikácií.


Ako ho teda používať? Ideálne je, dobre ho vmasírovať do pokožky a nechať pôsobiť aspoň 5 minút a to 2x do týždňa. 
Po použití bola moja pokožka, krásne voňavá od kávy a kokosového oleja. Bola zjemnená a hydratovaná. Vôbec som po sprche nemala potrebu používať ďalšie telové krémy a podobne. Takže aj preto môžem tento produkt len a len odporučiť.


Ďalší scrub, ktorý som od značky mala možnosť vyskúšať bol zameraný na pleť. Okrem spomínanej mletej kávy Robusta, ktorá dokáže rozžiariť pleť, vypnúť ju a zbaviť sa aj tmavých kruhov pod očami, ešte obsahuje avokádový a jojobový olej. Vedeli ste, že avokádový olej dokáže upokojiť pleť, hydratovať ju a zároveň pôsobí proti UV žiareniu a inému poškodeniu? Je preto skvelé, že sa dá nájsť aj v takomto produkte. Jojobový olej. Ten je zas najbližší k nášmu prirodzenému. Tomu, ktoré telo denno denne produkuje. Preto sa aj skvelo vstrebáva a hydratuje pokožku. Mnoho ľudí verí, že keď majú mastnú pokožku, oleje na ňu nepatria. Práve naopak! Jojobový olej je známy aj tým, že kontroluje produkciu mastnoty, čím je pre takú pleť veľmi prospešný. 
V tomto produkte nájdete ešte čajovníkový a grepový esenciálny olej. S čajovníkom sa určite poznáte. Je to skvelý antibakteriálny pomocník pri boji s akné. Grepový je veľmi podobný s jeho dezinfekčným pôsobením. Jeho vôňa je povzbudzujúca a pôsobí antidepresívne. Kto by v dnešnej dobe nepotreboval kúsok potešenia? Veď trochu aromaterapie môže tiež vylepšiť deň. Tak ako chvíľka pre seba s nejakým produktom na pleť či telo. 


Scrub sa aplikuje rovnako ako telový a nechá sa pôsobiť aspoň 5 minút. Tvár som mala naozaj zjemnenú a znova bola hydratovaná.  Tento stojí 10 € za 80 g. Oba mi vydržali celkom dlho, pretože na jednu aplikáciu nespotrebujete tak veľa.


Veľmi som si peelingy užila. Ďakujem firme Victory Coffee Scrub, za možnosť vyskúšať ich produkty. Dúfam, že v budúcnosti bude len rásť a rozvíjať sa. Majú skvelé veci a určite by som rada vyskúšala niečo s čím prídu nabudúce. 

Už ste vyskúšali podobný scrub? Aké máte s nimi skúsenosti?
- Silvi 
SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS