Ahojte! Dnešnou recenziou som sa rozhodla priniesť trochu tepla do týchto studených zimných dní. A to práve s nádhernou paletkou, ktorá naposledy pribudla do Naked rodiny značky Urban Decay. Má názov Naked Heat a jej názov ju úplne vystihuje. Je plná ohnivých odtieňov. Určite je vhodná pre tých, čo majú radi skôr zemité a teplé odtiene. Presne ako ja.Začnem cenou. Tá je, ako obyčajne, pri týchto paletkách vyššia. Na originálnej stránke Urban Decay ju môžete zohnať za 54 $, čo je približne 45 €. Rozhodne ju odporúčam objednávať zo stránok ako www.feelunique.com. Je to stránka, z ktorej som už objednávala a nad 40 € je tu poštovné zadarmo. Určite sa to tam oplatí. Teraz je dokonca v zľave - 15 %, za 40 €, tak ak vás nasledujúce riadky presvedčia o jej kúpe, rozhodne viete kde ju nájdete.


Jej obal je nádherný. Pôsobí veľmi luxusne. V zasúvacej kartónovej krabičke nájdete paletku v plastovom obale. Má určite váhu, takže absolútne nepôsobí lacno. Jej uzatváranie je tiež zaistené magnetmi, pre veľmi jednoduchú manipuláciu a pevné zatváranie. Vo vnútri nájdete veľké zrkadlo po celej šírke paletky, čo je veľkou výhodou na cestovanie. Ale teraz k tomu hlavnému. K tieňom.


Nachádza sa tu 12 úplne nových odtieňov, z ktorých všetky majú teplý podtón. Nájdete tu farby od jantárových, neutrálnych, červenohnedých, bronzových až po tzv. burnt oranges, čiže doslova spálené oranžové alebo tehlové. Podľa stránky sa odtiene hodia ku každej farbe pleti, s čím musím pri pohľade na ne len súhlasiť. Dá sa s nimi vytvoriť aj jemné denné líčenie, ale aj dramatický večerný look.

Samotné tiene majú tzv. Pigment Infusion System, ktorý zabezpečuje to, že tiene sú ešte viac pigmentované, ich konzistencia maslová a tiež, že ich výdrž je omnoho vyššia. Táto paletka je dokonalo farebne postavená. Nájdete tu krásny prechodový tieň (Chaser). Spravíte s nimi smoky eye bez námahy a to hlavne preto, že do seba krásne zapadajú. Začnete so svetlým a pomaly sa pohybujete smerom k tmavým. Pri blendovaní, tiene urobia väčšinu práce za vás. Krásne k sebe na viečku ladia.


K paletke bol tiež pribalený dvojitý štetec, ktorý je z jednej strany plochý a z druhej chlpatý a guľatejší, dobrý na strácanie. Ten mi však až tak pre prácu s tieňmi nevyhovoval. Mám doma štetce z ebayu, s ktorými sa mi pracuje oveľa lepšie ako s týmto. Za mňa to je ale jediné mínus.

Ďalším plusom tejto paletky je, že tiene sú 100 % cruelty free, čo znamená, že produkt nebol testovaný na zvieratkách.

Jednotlivé tiene:


OUNCE = farba slonovinovej kosti s jemným leskom.
CHASER =matná svetlá hnedá, ako stvorená na prechody v záhybe oka. V každej paletke by sa mal nachádzať podobný odtieň.
SAUCED = svetlejšia matná hnedá s veľmi oranžovým podtónom.LOW BLOW = stredná matná teplá hnedá.
LUMBRE = nádherný odtieň, veľmi jedinečný. Je to červený tieň so zlatým perleťovím odleskom. 
HE DEVIL = matná tehlovočervená.


DIRTY TALK = metalická tehlovočervená.
SCORCHED = metalická červenohnedá so zlatými mikro-trblietkami.
CAYENNE = podobne ako He Devil, matná tehlovočervená, ale o niečo viac hnedá.


EN FUEGO = matná bordovohnedá. Trošku nerovnomerná oproti ostatným.
ASHES = tmavá matná fialovohnedá s červeným podtónom. Tiež malinko nerovnomerná.
EMBER = metalická čiernohnedá s medeným perleťovým odleskom. 

Mám pre vás ešte príklad jednoduchého líčenia pomocou tejto paletky. Maľovala som priateľovu maminu a s výsledkom som bola veľmi spokojná. Pracuje sa s ňou naozaj skvelo a vytvárajú sa s ňou krásne prechody.


Nakoniec musím povedať, že táto paletka je zo všetkých Naked paletiek najkrajšia a najzaujímavejšia. A ak nad ňou uvažujete, určite budete spokojný. Jej farby, pigmentácia a ľahkosť aplikácie je neskutočná a určite stojí za to. 

Páči sa vám táto paletka? 
Viete si predstaviť look vytvorený s ňou?
- Silvi

SHARE 2 comments

Add your comment

  1. Super článok :) paletku mám tiež a neviem si ju vynachváliť :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Parádna premena, si veľmi šikovná páči sa mi veľmi tvoj štýl líčenia :P

    OdpovedaťOdstrániť

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS