Ahojte! Nedávno som mala možnosť vyskúšať tieto 3 produkty od značky Nivea. Sú to letné novinky, no prišli až teraz. Samozrejme, to nevadí a veľmi sa z nich teším. V tomto článku nájdete recenzie na každý z nich.
Nivea Antiperspirant Hello Sunshine

Potenie je dosť závažná vec. Nie len v lete, ale v podstate počas celého roka. Tento sľubuje 48 hodinovú ochranu. To samozrejme nemám odskúšané, pretože sa pravidelne sprchujem a nespím s antiperspirantmi, no musím povedať, že počas dňa som sa cítila veľmi fresh. Za mňa určite 👍🏼. Veľmi sa mi páči. Jeho tropická vôňa je naozaj osviežujúca a príjemná. Ďalším plusom je to, že neobsahuje alkohol, čo je pre pokožku super. Je to limitovaná edícia tak šup šup! Stojí za vyskúšanie.


Viac po rozkliknutí.


Nivea Ošetrujúca Sprchová Pena -  Lemon - Moringa

Nikdy pred tým som nevidela produkt na sprchovanie v takejto forme. Musím uznať, že pri používaní je to trošku oživenie sprchovacieho stereotypu. Po stlačení sa vám vytvorí ľahká, no hustá pena (niečo také, ako tá na holenie), s ktorou sa namydlíte a osprchujete. Okrem toho má neskutočne krásnu vôňu citrónu a listov moringy. Trošku mi pripomína cukríky Vexta (moje obľúbené, btw). 😍 Výťažky z hodvábu udržia vašu pokožku pekne jemnú, čo môžem len a len potvrdiť. Je to veľmi dobrý produkt.


Nivea Telové mlieko s olejom - Cherry Blossom

Ďalší produkt, ktorý som si obľúbila hneď po prvej aplikácií. Veľmi rýchlo sa vstrebáva. Napriek tomu, že obsahuje olej, nezanechá pokožku mastnú. Je po ňom príjemne zamatová a krásne voňavá po čerešňovom kvete. Nachádza sa v ňom aj jojobový olej. Vedeli ste, že práve tento olej je podobný tomu, ktorý naše telo bežne produkuje? Práve preto sa dokáže do pokožky dobre vstrebať a účinne ju hydratovať. Balenie v pumpičke urýchľuje aplikáciu, čo je vždy veľké plus!


To je na dnes všetko. Všetky produkty sa mi zapáčili a vidím, že ich budem teraz používať non-stop. 💖

Oslovil vás niektorý produkt?
- Silvi

SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS