Dnes tu mám pre vás krátku recenziu produktu, ktorý vymenil môj stály púder Rimmel Stay Matte. Jedná sa o NYX High Definition Finishing Powder. Mám ho z drogérie Douglas v Brne a neviem si ho vynachváliť.Tento púder sľubuje zjemnenie výzoru pleti, vďaka maskovaniu pórov a drobných vrásiek. Musím povedať, že to aj splnil. Pleti dodá krásny "vyfotošopovaný" efekt. Spolu s mojim zmatňujúcim krémom krásne udržiavajú pleť matnú po celý deň (asi po 10-tich hodinách som sa len jemnúnko = zdravo leskla). Mne sadol perfektne.


Je veľmi jemne namletý a musím povedať, že dosť práši, no nič to nemení na dobrej aplikácií. Dá sa počas dňa vrstviť bez zaťažovania pleti a bez toho aby vytvoril dojem typu: spadla som tvárou do múky.

Viac po rozklinkutí.


Ja mám odtieň Banana, čo je svetlunká žltá farba. Okrem nej sú ešte 2 a to Translucent (biely, "neviditeľný", ktorý som chcela pôvodne, no nemali ho) a Mint Green (svetlá zelená, ktorá by mala pomôcť pleti so sklonom k začervenaniu, čo si neviem celkom predstaviť 🤔)

Cenovo je síce vyššie ako spomínaný Rimmel Stay Matte, no je rozhodne lepší. Stál 269 KČ, čo je v prepočte okolo 10, 30 €.

Na ich americkej stránke má hodnotenie 4,5 hviezničky (z max. 5) a 70 recenzií, čo naozaj vystihuje tento produkt. Je veľmi dobrý počula som o ňom chvály u viacerých blogeriek. Stal sa jednoznačne mojim obľúbencom a určite ho odporúčam.

Zaujal vás tento púder? 😊
- Silvi
SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS