Ahojte!
Dnes mám pre vás článok plný produktov, ktoré mi vôbec nesadli. Je tu zmes starých (a pravdepodobne dáááávno expirovaných) a nových produktov. Pri niektorých sa mi celkom zdvihol tlak. Áno je to len kozmetika, ale určite sami poznáte to, keď sa na niečo tešíte a vôbec to nie je tak, ako ste si predstavovali. Tak smelo od čítania! 💜

UPOZORNENIE:
Ak mi nesadne jeden produkt neznamená, že nemám rada celú značku. Ak máte vy s daným produktom dobré skúsenosti, dobre pre vás. Každý máme inú pleť a preferencie. Produkty poputujú buď k niekomu, kto ich využije alebo tie staré a nepoužiteľné do koša.Maybelline The Colossal Volum' Exspress Waterproof Maskara

Táto ma veľmi sklamala. Riasam nedodala až taký úžasný vzhľad, no neskutočne sa rozmazáva a otláča na viečko. Deje sa to aj napriek tomu, že je vodeodolná. Chýba jej výdrž a to je to, čo na špirále vyhľadávam najviac.


Essence 100 % Splash Proof Ceruzka na oči

Čierna ceruzka s trblietkami, ktorá už od začiatku bola príliš tuhá. To jej nedovoľovalo pigmentovanú aplikáciu. Nedali sa s ňou vytvoriť ani linky, ani sa nedala dať do vnútornej linky oka, lebo ju tam nebolo vôbec vidieť. Ani neviem prečo som si ju nechala až do teraz, pretože už je úplne vysušená a jej pigmentácie sa tak presunula z mizivej do nulovej.


Viac po rozkliknutí.


Maybelline Eye Studio Master Precise Linka v pere

Túto linku som mala zo začiatku veľmi rada. Mám hnedú a tmavozelenú. Pracovalo sa s nimi skvelo. Pigmentácia je super. Jediné čo mi na nich vadí, je to, že po čase vyschýna špička aplikátora. To je dosť problém pri tvorení čistých línií. Takže vždy som koniec linky musela dotvárať štetcom, čo nie je veľmi časovo výhodné.


Oriflame The ONE Grow Booster Urýchľovač rastu nechtov

S týmto produktom som mala pocit , že nerobí to čo sľubuje. Hydratuje nechtové lôžko? Áno, ale olej je na to lepší. Pomáha rastu? Nevšimla som si a olej je na toto aj tak lepší. Preto ostávam verná svojmu Essence Nail Repairing Argan Oil.


Alverde Báza pod očné tiene

Toto boli podľa mňa len vyhodené peniaze, pretože táto báza nerobí vôbec nič. Má jemne kryciu schopnosť a zjednotí viečko, no tiene vôbec neudrží. Nemyslím si, že mám až také hrozne mastné viečka, ale aj tak sa zlieva do záhybov. Korektor je oveľa lepšia voľba. Ten tiene drží určite lepšie.


EOS Pomegranate Raspberry Balzam na pery

Tento balzam som mala zo začiatku veľmi rada. Mala som verziu Summer Fruit a vypoužívala som ju. Potom som si kúpila túto. Vonia OK, no nesadlo mi to až tak. Ale to nie je problém tohto produktu, na ktorý som prišla až po 1 a pol baleniu. Až keď pominul všetko HYPE okolo EOS balzamov, uvedomila som si, že zaplatiť okolo 5 € za priemerný balzam v nezmyselnom balení, ktoré sa nezmestí do vrecka ani do malej listovej kabelky je fakt úplná blbosť.L'Oréal Paris Extraordinary Oil TonerTento toner mám skoro celý. Použila som ho asi len 3x a vôbec mi nevyhovoval. Po použití toneru chcem aby moja pleť bola čistá a svieža. Tento ju spravil mastnou a zaťaženou. Na druhý deň ráno sa na mojej pleti objavili aj malé vyrážky, takže tento produkt moja pleť určite neuniesla (vyrážky som napravila pomocou skvelého tea tree oleja, na ktorý som nedávno robila článok). Tento produkt určite poputuje niekde inde.

Tak a to je všetko. Ak máte s nejakým z týchto produktov dobré skúsenosti, tak ma to teší a neminuli ste svoje peniaze nadarmo. Mne nefungovali a nájde sa im iný domov (alebo smetisko).

Sklamal vás nedávno nejaký produkt? 🤔
- Silvi
SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS