Dnes mám pre vás ďalší článok. Mala som možnosť vybrať si tieto 4 produkty od značky Avon a zrecenzovať ich. V katalógu ma veľmi zaujali, tak tu ich všetky máte.
Avon True Colour Eyeshadow Quad – Smoky Plums 

Krásna paletka v slivkových tónoch. Začnem balením. Veľmi sa mi páči. Je pevné a veľmi elegantné. Dosť pripomína podobné quads od značky Chanel. Nachádza sa v nej aj veľké zrkadlo, čo je vždy plus. Samotné tiene sú skvelo pigmentované. Nachádzajú sa tu 3 matné tiene: sivý, taupe s dosť slivkovým tónom a tmavá slivková. Posledný tieň je perleťový. Popísala by som ho tak, že má až duo-chrome finish. Na pohľad je svetlunký, ružovofialový, no podľa toho ako chytá svetlo má až zlatisto-ružové odlesky. Neskutočne sa mi páči. Použila som ho aj ako rozjasňovač a vyzeral veľmi zaujímavo.


Mínus paletky je to, že tiene sú dosť suché. Vôbec nie maslové (aj keď u matných to je normálne). Zhoršuje to kúsok manipuláciu, no celkovo sa s nimi nepracuje zle. Dajú sa pekne na viečko vrstviť a sú vysoko pigmentované = ako môžete vidieť na fotke. Ďalšie mínus (nie závažné) je to, že v nej nie je nič, čím by som mohla spraviť či uľahčiť prechod v záhybe viečka. Na to ja používam svetlú hnedú. Keďže tiene sú fialové, bez hnedej som vyzerala ako s modrinou na oku. Chcem tým povedať len to, že na cesty by som si ju samotnú nezobrala.


Ale celkový dojem z tieňov je taký, že sú pekné, budú skvelé na toto jesenné obdobie a teším sa hlavne na tú najtmavšiu. Zatiaľ som s ňou skúšala robiť linky (na mokro) a vyzeralo to super! Za mňa určite 👍🏼.


Avon Mark. Mega Effects Liquid Eyeliner- Black 

Názov tekutá linka je trochu matúci, no je to linka v pere. Je vysoko pigmentovaná. Hrot je celkom tvrdý, no nepracuje sa s ním zle. Ľahko s ním vytvoríte linku rôznej hrúbky. Pripomína mi trochu zakončenie zvýrazňovačov na papier. Otočením viete kontrolovať vaše línie.


Keď zaschne je odolná voči rozmazaniu. Vodeodolná je len v kontakte s vodou. Ak sa už snažíte rukou pretireť oko alebo niečo podobné, zmizne. Skvelo sa drží vďaka ergonmickému zúženiu miesta, kde ju uchopíte. Som s ňou spokojná.Avon True Colour Perfectly Matte Lipstick – Peach Flatters 

Rúž s krásnym balením. Je matné a čierne. Vyzerá veľmi luxusne. Textúra je pekne krémová, ľahká na perách a finish je matný. Odtieň Peach Flatters je krásna broskyňová farba. Vidím ju perfektne na obdobie jar/leto. Rúž má inak príjemnú ovocnú vôňu (takú tú rúžovú neviem ju opísať, no keby ste ovoňali, hneď viete o čom hovorím. Nachádza sa v mnohých produktoch.)


Pri aplikácií si treba dávať pozor na jemnosť pier, pretože rúž dosť zvýrazňuje suché miesta, no pri matných s tým treba tak trochu počítať. Výdrž je dobrá, no jedlo zväčša neprežila. V strede sa stratila, takže ju treba znovu aplikovať.


Avon Perceive Roll-on 

Perfektná verzia do kabelky. Vôňa Perceive je známa už od roku 2000. Je kvetinová a korenistá. Obsahuje tóny frézie, hrušky a čierneho korenia. Je dosť silná. Určite sa skôr hodí starším ročníkom ako mladým babám na základnej škole. Je to vôňa pre dámu. Tiež skôr na zimné obdobie.


To je všetko. Celkovo sa mi produkty zapáčili a som rada, že som ich mohla zrecenzovať.

Čo vy a Avon? Páči sa vám ich kozmetika? Zaujal vás niektorý produkt?💄
- Silvi
SHARE 1 comment

Add your comment

  1. Ja mám Avon produkty už dlhú dobu rada a bolo len málo produktov, ktoré by ma sklamali :) A tá paletka vyzerá naozaj skvelo, asi si ju zaobstarám na toto jesenné obdobie :)

    Ardnaxela

    OdpovedaťOdstrániť

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS