Ako som spomínala v článku IN & OUT, snažím sa nájsť nejaký dobrý (alebo aspoň solídny) sprej na fixovanie make-upu. Na doporučenie od PetraLovelyHair v jedom videu som videla tento od Balei, čo je domovská značka DM drogérie. Vyrábajú lacnú kozmetiku, čo sa týka starostlivosti o telo, vlasy a tak ďalej. Zaujal ma tento sprej, pretože za prvé, stál iba okolo 2,5 € (ak si dobre spomínam, no môžem sa mýliť) a za druhé má osviežovať a hlavne zmatňovať, čo je v lete presne to, čo potrebujem. Sprej má zanechať príjemne svieži pocit na pleti a zároveň jej dodať hydratáciu.Má zmatňujúce zloženie s panthenolom, ktorý má rozžiariť vašu pokožku. Je vhodný na fixovanie make-upu. Je to však pravda? Prejdem na moje pocity a dojmy.

POZITÍVA: 

  • VÔŇA = Svieža ovocná, jemne kyslá. Páči sa mi. 
  • OSVIEŽENIE = V horúce dni je super mať ho so sebou niekde v kabelke, pretože naozaj osvieži pleť a schladí ju, bez toho aby poškodil make-up. 

Viac po rozkliknutí.


NEGATÍVA: 

  • LEPENIE = Po aplikácií sa mi zdá, že dosť lepí, no počas dňa sa to viac menej stratí. 


OSTATNÉ: 

  • FIXOVANIE = Fixuje make-up primerane k jeho cene. Nejedná sa o zázrak, no pomôže mojej pleti kúsok s jej zmatnením. Používam ho však tak, že ho nastriekam na pleť a potom ju ovievam (tým čo je po ruke, najčastejšie nejaký papier), až kým pleť nezaschne. Tento trik som videla u skvele Nikkietutorials a určite zlepší účinnosť tohto spreja. 


Takže aby som to zhrnula. Nie je to zázrak, ale úplná katastrofa to tiež nie je. Budem ho používať, no stále budem hľadať lepšiu verziu na fixovanie make-upu.

Používate fixačné spreje? S akým máte dobré skúsenosti? 
- Silvi
SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS