IN & OUT - August 2017

in , by Silvi, 6:00

Posledný mesiac prázdnin sa pre mňa niesol v množstve kozmetiky. V tomto článku sa dozviete to, aké produkty prišli do mojej zbierky a je tu aj zopár tých spotrebovaných.

IN:


Garnier Aqua Bomb Multi-Protecting Hydrating Mist

K nákupu som nedávno dostala tento ochranný sprej. Mal by hydratovať a ochraňovať pokožku pred vonkajšími vplyvmi. Používa sa tak, že sa len nastrieka na make-up. Má ochranný faktor 30. Obsahuje výťažky z granátového jablka, ktoré majú pôsobiť antioxidačne. Som zvedavá na to, ako bude fungovať a či nepoškodí make-up po aplikácií.


Trend It Up N°1 Nail Polish - 100

Malinký lak z DM drogérie, ktorý ma hneď zaujal svojim krásnym azúrovým odtieňom. Nič podobné som doma nemala, tak som sa rozhodla zobrať ho. Páčila sa mi aj cena. Stál len 1,49 €. Snáď sa s ním bude aj dobre pracovať, ale jeho konzistencia je skôr vodová ako krémová, čo mne veľmi vyhovuje.


L'Oréal Paris Extraordinary Oil Toner

Čistiace tonikum s vyživujúcim olejom. Zaujal ma hlavne cenou (bol v akcií, čo je moja úchylka) a tým čo všetko sľubuje. Má zanechať pleť hodvábnu a žiarivú. Odstraňuje nečistoty, nevysušuje a má ľahkú textúru. Pleť má byť okamžite čistejšia a vláčnejšia. Obsahuje oleje z ruže a mučenky, ktoré majú silné vyživujúce účinky. Jediné čo môžem zatiaľ povedať je, že jeho konzistencia je dosť hustá vzhľadom na to, že je to toner. Inak ho musím ešte poriadne otestovať.


Viac po rozkliknutí.


NYX HD Finishing Powder - Banana 

Na tento púder som počula veľa chvály od množstva blogeriek. Jeho ľahká a jemná textúra má zariadiť "fotošop" na vašej tvári. Má zamaskovať drobné vrásky, póry a popri tom udržať pleť pekne matnú. Som naň veľmi zvedavá a neviem sa dočkať na testovanie.

NYX Matte Finish Long Lasting Setting Spray

Minule som testovala fixačný sprej od Balei (recenziu nájdete TU). Teraz sa posúvam a chystám sa na tento od NYX. Určite naň spravím aj recenziu. Má zafixovať make-up a zmatniť pleť. Je cenovo dostupný, aj keď musím povedať, že obal dosť skresľuje. Čakala som, že fľaštička bude väčšia (málokedy totiž človek sleduje mililitre na produktoch). Obsahuje 60 ml. Nevidím to však ako niečo zlé, lebo pekne sa zmastí aj do menšej kabelky.


Oriflame novinky z katalógu 12-2017
V tomto článku nájdete 10 produktov s recenziami. LINK!


HAUL zo stránky www.notino.sk
Ak náhodou máte problémy s ekzémom určite sa pozrite na tento článok. LINK!


OUT:


Ebelin Odlakovač Bez Acetónu

Odlakovač. Bez acetónu. Nie je to vôbec zázrak. Pracuje relatívne pomaly. Viem, že to robia odlakovače kde chýba acetón, no Expresný odlakovač od Dermacolu je oveľa lepší.

Garnier NEO Intense Antiperspirant

Antiperspirant, ktorý bol síce dobrý, ale hrozne rýchlo sa mi minul v porovnaní s ostatnými. Celkovo som z neho nebola až tak unesená. Aplikácia s krúžkom bola síce iná a zaujímavá, no obyčajné sa mi osvedčili viac. Napríklad nový Garnier s Tea Tree Olejom.


Sally Hansen Insta-Dri Top Coat

Môj obľúbený top coat alebo inak vrchný lak. Mám už niekoľkú fľaštičku a som s ním neskutočne spokojná. Rýchlo zasychá a zatvrdne akýkoľvek nail art.

Tak a to je všetko. Budúci mesiac sa môžete tešiť na ďalšie veci a tiež recenzie na niektoré z týchto produktov.

Máte skúsenosti s týmito produktmi? Zapáčil sa vám nejaký?
- Silvi
SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS