Favorites - July 2017

in , by Silvi, 6:00

Júl bol prvým mesiacom prázdnin, ktorý som strávila viac menej doma nič nerobením a kvôli relatívne studenému počasiu mi nebolo ani umožnené kúpať sa či chytať bronz. Ak som sa aj opálila minulý mesiac, skoro úplne som vybledla. Až teraz, prvý augustový týždeň by malo byť leto ako sa patrí. Dúfam, že budem mať možnosť dohnať to. Okrem iného ma čaká aj malá wellness dovolenka v Žiline s mojim priateľom. Už sa nemôžem dočkať. Pred pár dňami ste si mohli pozrieť článok IN & OUT, kde som zachytila nové nákupy a spotrebované produkty. Ak ste ho nestihli link je TU, no teraz prejdem na to podstatné v tomto článku. Produkty, ktoré som si obľúbila počas tohto obdobia.


Essence Satin Touch Blush - 10 satin coral
Nemám rada výrazné farby na líčkach a táto svetlá oranžová s jemným, skoro neviditeľným saténovým leskom mi úplne sedí. Celá značka Essence je cenovo dostupná a lícenka je naozaj krásna. Je tiež veľmi variabilná. Tento typ sa totiž hodí skoro ku každému look-u.

Viac po rozkliknutí.


Oriflame Love Nature Purifying Tea Tree Oil
Austrálsky olej z čajovníka má množstvo schopností. Chystám na tento zázrak samostatný článok, pretože dokáže výrazne stiahnuť určitý typ zapálených vyrážok. Tiež veľmi pomáha s hojením rán. Prednedávnom som spadla a jemne si zarezala kraj schodu do ruky (nepýtajte sa ako je to možné, to totiž neviem pochopiť ani ja). Ranku som si potierala týmto olejom a naozaj urýchli regeneráciu pokožky a rana sa rýchlo sťahovala. Okrem iného aj dezinfikovala. Preto je skvelé používať ho aj na tvár pri zapálených vyrážkach.


Flakónik na parfum z E-bayu
Pred pár rokmi som si objednala podobný, no taký čo sa plní pomocou pumpičky. Určite ste už o ňom počuli. Ten však hrozne vytekal a moja kabelka hrala rôznymi vôňami vždy keď som sa do nej pozrela. Tento sa plní tak, že klasicky parfum nastriekate dnu. Máte síce na chvíľu voňavé ruky, no je oveľa lepší a netečie. Dá sa zohnať za cca 1 € a stojí za to. Tu máte link ak by ste mali záujem.


ColourPop Super Shock Eye Shadow - Valley Girl
Krásny tieň so zlatými odleskmi. Neskutočne chytá svetlo a je z neho perfektný rozjasňovač. Viac si o ňom môžete prečítať v recenzií TU. A musím povedať, že do tento značky sa naozaj oplatí investovať.


Catrice Longlasting Brow Definer - 030 Chocolate Brow´nie
Starý obľúbenec, na ktorý som tiež robila recenziu. Je skvelý na leto. Dá sa s ním krásne jemne dokresliť obočie na tie no make-up make-up dni.


Yves Rocher Pur bleuet Express Eye Make-up remover
V predajni som ho dostala zadarmo k nákupu a je výborný. Balenie je úzke, ako stvorené na cestovanie. Odlíči skvelo akýkoľvek make-up a je šetrný k očiam.

To je pre júl všetko a už teraz sa teším a trochu už aj viem, čo prinesie august.

Aký bol váš obľúbený produkt za tento mesiac?
- Silvi
SHARE 3 comments

Add your comment

  1. Máme podobný vkus, odličovač, colourpop i tvářenky essence taky miluju :) Taky mě pěkně štval studený červenec, snad to teď doženeme!

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ten čajovníkový olej vyzerá veľmi dobre :)

    OdpovedaťOdstrániť

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS