Dnes vám chcem predstaviť veľmi obľúbený produkt od NYX. Je to ich Jumbo ceruzka na oči v odtieni Milk. Je známa hlavne pre svoju schopnosť zvýrazňovať menej pigmentované očne tiene. Kúpila som ju v Brne v drogerií Douglas a tu je pár slov o nej.Ako prvé by som chcela opísať jej konzistenciu. Obsahuje zmes minerálnych olejov a púdrov, vďaka ktorým je krásne krémová a jej aplikácia je bezproblémová. Vôbec neťahá a neškriabe. Pigmentácia je vysoká.

Viac po rozkliknutí.Hore som pod tiene použila bielu ceruzku od NYX

Viete ju použiť v mnohých variáciách. Ako podklad pod očné tiene, ktoré vie krásne zvýrazniť a dodať im kúsok života. Ďalej je možné s ňou krásne prejasniť a zväčšiť oči. Stačí aby sa dala do kútika oka, na stred viečka a pozdĺž miesta po obočím. Znepokojuje ma len jediná vec a to je vôňa. Nečakám, že produkt na oči bude mať krásnu vôňu, ale tento produkt vonia úplne ako farba na steny.


Dá sa pekne strúhať s veľkým otvorom na kozmetickom strúhatku. Tento produkt môžem len a len vrelo doporučiť. Je to jedna z vecí, ktorá uľahčuje život každému, kto používa trochu farbičiek pri líčení. Máte skúsenosti s používaním bielej ceruzky pod tiene?

- Silvi
SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS