Ako som už spomínala v poslednom HAUL-e, tento krém som objavila vďaka skvelej Tati, ktorej pozitívne slová na tento produkt vo mne vyvolali to, že som chcela vedieť viac.

Ryor je česká firma, ktorá vyrába množstvo produktov týkajúcich sa starostlivosti o pleť a aj vlasy. Exportujú skoro do celého sveta a ich ceny sú naozaj dostupné. Na stránke, kde som ho objednala ma vyšiel 6.65 €, čo je veľmi dobrá cena. Účinné látky sú založené na extraktoch s rastlín, čo sa mi veľmi páči.


Tento produkt je bohatý na morské riasy, ktoré obsahujú množstvo bielkovín, fytoceramidov (sú obsiahnuté napríklad v ryži a účinne pomáhajú proti starnutiu), enzýmy, vitamíny a to C, A, E a skupiny B. Tiež antioxidanty a minerálne látky. Riasy majú množstvo regeneračných a hydratačných benefitov. Odďaľujú tvorbu vrások, vyhladzujú a zvláčňujú pokožku.

Krém by mal mať inovatívne zloženie na báze oranogélu, ktorý má zmatňujúci efekt. Tiež vysoký obsah mikročastíc napomáha k zmatňeniu. Je bez lepivého pocitu a má účinne absorbovať kožný maz.

Viac po rozkliknutí.


Teraz prejdem k recenzií.

POZITÍVA:

  • OBAL = Krém sa nachádza v pumpičke, čo je oveľa hygienickejšie a dizajn produktu je tiež veľmi pekný.
  • VÔŇA =  Je jemná kvetinová. Veľmi príjemná.
  • TEXTÚRA = Je ľahká, gélová a po aplikácií je pleť krásne jemnučká a musím povedať, že určite aj viditeľne zmatnená.
  • ZMATŇOVANIE = Dokáže moju pleť udržať oveľa matnejšiu počas dňa. Moja zmiešaná pleť je mastná hlavne v oblasti T-zóny a krém ju vedel pekne korigovať. 


NEGATÍVA:
Nemám žiadne. Akokoľvek som sa zamýšľala, nič som nenašla. Jediné čo by som možno zmenila je dostupnosť. Bolo by skvelé keby je možné túto kozmetiku zohnať aj bežne v drogériách.

To je všetko. Určite by som chcela ešte niečo od tejto kozmetiky vyskúšať, pretože tento krém ma veľmi príjemne prekvapil. Celkovo zlepšil kvalitu mojej pleti a môj make-up s ním stále vyzerá skvelo.

Chceli by ste tento krém vyskúšať? Máte aj vy problémy s mastnou pleťou?
- Silvi
SHARE 1 comment

Add your comment

  1. Mne celkom dosť pripomína môj obľúbený krém z Manufaktury :D Asi ho vyskúšam :)

    OdpovedaťOdstrániť

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS