IN & OUT - June 2017

in , by Silvi, 6:00

V tomto článku sa chcem podeliť o produkty, ktoré som minula a kúpila za posledný mesiac. Je tam pár skvelých kúskov, ktoré ma zaujali a neviem sa dočkať na ich širšie testovanie.

IN:


Avon Planet Spa Luxuriously Refining Eye Gel Mask
Síce obal tento produkt nazval maskou, ale jedná sa skôr o gél, ktorý by sa mal na pokožku v okolí očí aplikovať ráno a večer. Vďaka výťažku z čierneho kaviáru, ktorý obsahuje množstvo olejov.Je plný vitamínov A a E, čo dokáže udržiavať elasticitu pleti, regeneráciu a spomaľujú starnutie. Pekne vonia a jej gélová textúra je ľahká na pleti.


Avon Naturals Body Care Wild Berries and Pomegranate Yoghurt Body Scrub
Telový peeling od Avonu. Tentokrát je plný brusnicovými semiačkami, vitamínmi C a E, ktoré spolu vykúzlia krásnu pokožku. Má nádhernú vôňu a naozaj zanechá pokožku krásne jemnú.

Viac po rozkliknutí.L'ORÉAL Paris Skin Perfection Pleťové sérum
Sérum, ktoré som už mala možnosť otestovať a musím povedať, že produkt mi naozaj vyhovuje. Má zlepšovať textúru pleti, zmenšovať póry, prejasniť pleť. Obsahuje dve základné zložky k dokonalej pleti. Perline-p je rastlinný komplex, ktorý sťahuje póry a upravuje textúru pleti pri pravidelnom používaní. ďalšia rastlinná látka je LR 2412. Bola objavená práve firmou L'ORÉAL s účinkom zvyšovania elasticity a preslávila ju hlavne značka Lancôme. Som rada, že sa takéto ingrediencie nachádzajú už aj v produktoch z drogérie.

OUT:Adidas Natural Vitality Body Fragrance
Krásná svieža vôňa, ktorú som mala už dosť dlho a až teraz sa mi ju podarilo doraziť. Ak hľadáte niečo lacné a svieže na leto táto je skvelá. Tóny, ktoré v nej prevládajú sú šťavnatý červený melón, červené jablko a lotosový kvet.


Yves Rocher Sensitive Vegetal Micellar Water & Moisturizer
Vzorky micelárnej vody a hydratačného krému od tejto prírodnej značky boli naozaj dobré. Nič špeciálne sa síce nekonalo pri ich používaní, no oceňujem veľkosť vzoriek, ktorú značka poskytuje.


Garnier Moisture Match Mattifying Fresh Cream
Krém na zmatnenie pleti, ktorý bol síce dobrý, ale poznám o dosť viac krémov, čo robia lepšiu prácu v zmatňovaní pleti.

To je na dnes všetko. Máte skúsenosti s niektorými produktami čo som spomenula v článku?

- Silvi
SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS