Favorites - June 2017

in , by Silvi, 6:00

Minulý mesiac som mala možnosť znovu si zamilovať hlavne starších aj aj nových obľúbencov. Podelím sa s vami o ne, pretože som ich počas toho mesiaca používala skoro každý deň.


L'ORÉAL Paris Skin Perfection Pleťové sérum
Jedná sa o sérum, ktoré má po 7 dňoch viditeľne zjemniť pleť, zbaviť za nežiadanej textúry a zmenšiť póry. Musím povedať, že čo sa týka jemnosti, výsledok bol takmer okamžitý. Od kedy som ho kúpila používam ho každý večer a ráno po použití toneru a kvalita mojej pleti sa naozaj zlepšila. Páči sa mi ako na pleti sedí. Jeho vôňa mi pripomína nejakú pánsku vodu po holení, čo je celkom zvláštnosť, no nie je to žiadna závada. Ak by ste sa o ňom chceli dozvedieť kúsoček viac kliknite SEM na článok IN & OUT June 2017.


Rimmel London Brow This Way - 003 Dark Brown
Kit na obočie, ktoré mám už skoro rok a stále je v ňom viac ako polovica. Musím povedať, že s ničím sa mi nepracuje tak jednoducho ako s týmto. Najprv tmavým zafarbeným voskom a ostrím skoseným štetcom vytvorím tvar obočia a potom ho zapúdrujem tieňom. Môže sa zdať trochu tmavé, no momentálne k mojim vlasom pekne sedí a tento set patrí medzi moje obľúbené.

Viac po rozkliknutí.
Maybelline Fit Me! Luminous + Smooth Tekutý make-up - 115
Tento odtieň mi krásne sedí na leto. So špongiou od Real Techniques vytvoria, krásny jemný look, no predsa pekne zakryje všetko čo potrebujem. Už sa v mojich obľúbencoch objavil, tak sa tu o ňom nejdem rozpisovať, ale ak by vás zaujímala recenzia tak TU JE. 


Calvin Klein CK One Gold
Vôňa ako stvorená pre letné dni a hlavne noci. Má šťavnatý charakter, ktorý sa prelína s vôňou drevín, ktoré s nej vyrobia perfektný parfém pre obe pohlavia. Musím povedať, že ako všetky unisex vône, aj táto sa nakláňa skôr k jednému. Niekedy je to pánska, niekedy dámska. V tomto prípade si vôňu skôr viem predstaviť na žene, no dal si ju aj môj priateľ a voňala skvelo aj na ňom. Jej zloženie je zaujímavé. Skladá sa z figy, bergamontu a šalvie. Musím povedať, že sa určite radí medzi moje obľúbené.


Rimmel London Natural Bronzer - 021 Sun Light
Bronzer, ktorý hrozne rada používam, keď vonku vykukne slniečko, pretože dokáže krásne zahriať jemne opálenú pleť. Veľmi pekne sa s ním pracuje a používam ho už nejakú tú chvíľu je naozaj veľmi dobrý.

Aký je váš obľúbený produkt počas tohto leta?
- Silvi
SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS