Produkt od značky Astor je pre nich prvý svojho druhu. Je to spojenie ceruzky/ linky a tieňu na oči. To spolu s vodeodolnosťou a dlhotrvácnosťou. Tvrdí totiž, že vydrží na oku až 24 hodín.

Má formát jumbo ceruzky. Klasicky sa dá strúhať pomocou väčšieho otvoru na kozmetickom strúhadle. Má umožňovať precíznu aplikáciu. Nemá sa zlievať ani otierať. Znie to ako ideálny produkt, no nie? Testovanie ma však presvedčilo skôr o opaku. Tu je to, čo si myslím o nich ja.POZITÍVA:

  • KONZISTENCIA = Je krásne maslová, krémová a ľahko sa s ňou manipuluje.
  • PIGMENTÁCIA = Všetky sú nabité farbou už v jednom ťahu.
na slnku
  • FARBY = Sú výrazné a skvelé. Nude sú naozaj dobré na denné nosenie. Výraznejšie, ako modrá so zelenou je skvelá pod oko, na zvýraznenie líčenia (tak ako som to urobila TU v tomto  egyptskom look-u)
Viac po rozkliknutí.
NEGATÍVA:
  • VÝDRŽ = Skoro hneď po aplikácií sa zlievajú do záhybov oka. Jediná možnosť ako tomu predísť je ich zapúdrovať. Matné transparentným púdrom a ostatné tieňom príslušnej farby a tónu. Inak na oku nevydržia.
  • STABILITA = Tuha v ceruzke sa mi na viacerých po čase odlomila a oddeľuje sa tak od tela ceruzky. To výrazne sťažuje aplikáciu.

Jednotlivé odtiene (poradie je také, ako swatches na ruke = sprava doľava)


400 Hot Brown - Čokoládová hnedá. Je metalická so zlatými trblietkami

100 Creamy Taupe - Jemná metalická hnedá so striebornými trblietkami.

120 Chick Nude - Matná taupe-ružová.

220 Dark Blue - Metalická zamatová parížška modrá.

310 Ivy Green - Metalická zamatová zelená.

Celkovo vzaté, dajú sa používať. Ale určite neplatí to, čo o nej tvrdia. Ak hľadáte niečo krémové a trvácne, skúste skôr siahnuť po Maybelline Color Tattoo. To vám zaručene vydrží na oku o veľa dlhšie. 

Máte skúsenosti so značkou Astor? Aký je váš obľúbený produkt?
- Silvi
SHARE 1 comment

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS