ColourPop. Kozmetika z Los Angeles, ktorá pomaly, ale isto začína vládnuť internetu, práve vďaka cenovo dostupným a kvalitným kúskom. Už ste určite videli nejaké z ich produktov, či už to boli tiene alebo tekuté rúže. Netestujú na zvieratách čo je veľké plus. Počas ich akcie, kde bolo poštovné úplne zadarmo a pri nákupe nad 20 $ ste mohli získať zadarmo malú verziu tekutého rúžu podľa vlastného výberu. Tu je pár vecí čo som si vybrala.


Začnem tým, že balenie produktov, krabica a ručne napísaný odkaz si ma úplne získali. Je pekné vidieť, že sa naozaj venujú tomu čo robia naplno. 


Začnem setom šiestich Super Shock tieňov s názvom Party Trick. Obsahuje krásne pigmentované tiene a určite sa môžete tešiť na ich swatches a recenziu, kde sa vyjadrím aj k jednotlivým odtieňom a aplikácií. Mená tieňov sú Valley Girl, Prickly Pear, Hot Tamale, Birthday Girl, Moonshine a Cheap Date.

Viac po rozkliknutí.


Ďalším produktom je mini verzia krásneho červeného tekutého rúžu s názvom London Fog. Je to vysoko-pigmentovaný rúž so saténovým finish-om. Červená sa prelína s ružovkastými tónmi. 


Mala som ju na perách a musím povedať, že sa krásne nosí a je omnoho lepší ako matné tekuté rúže, pretože ich nosenie je oveľa pohodlnejšie a pery tak nevysušujú.


To je všetko. Už teraz pre vás pripravujem recenziu na tiene. A čo vy? Páči sa vám táto kozmetika? Máte s ňou nejaké skúsenosti?

- Silvi
SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS