IN & OUT - May 2017

in , by Silvi, 6:00

Dnes som si pre vás pripravila pár vecí, ktoré budem tento mesiac testovať a s ktorými by som sa chcela podeliť. Na začiatku vám predstavím veci, ktoré pribudli do "testovacieho koša" a tie, ktorých obaly budú putovať už len do toho smetného.

IN:


Oriflame Love Nature Burdock Clay Mask
Maska vytvorená hlavne pre rovnováhu mastnej pleti. Výťažok z lopúchu pomáha pleť poriadne vyčistiť a hydratovať. Vyšla ma len 0,79 € a teším sa na jej testovanie. Lopúch totiž pôsobí preventívne v boji proti akné a dokonca aj ekzému.


Oriflame Love Nature Purifying Tea Tree Oil
Mnoho ľudí mi hovorilo o benefitoch tohto oleja, ktorého pôvod je až z ďalekej Austrálie. Má množstvo účinkov v medicíne (chystám naň samostatný článok, kde sa mu povenujem trochu viac) a samozrejme aj v kozmetike. Jeho antibakteriálne a upokojujúce účinky pomáhajú so stiahnutím vyrážok pri ich prvom objavený bez vysušovania pleti. Stál ma len 2,99 € a musím povedať, že zatiaľ ma pozitívne prekvapil. Viac vám prezradím v sobotňajšom článku.

Viac po rozkliknutí.Oriflame Love Nature Anti-Ageing Eye Cream
Krém proti starnutiu očného okolia s obsahom lucerny, čo je rastlinka bohatá na vitamíny, esenciálne aminokyseliny a rôzne minerály. Tiež má v sebe koenzym Q10, ktorý je známy vďaka svojim protivráskovým účinkom. Nie že by som to v mojom veku potrebovala, ale je dôležité hydratovať svoje očné okolie. Tento krém má krásnu hodvábnu textúru a je na to úplne skvelý.

OUT:


Avon Naturals Body Care Shimmering Warm Spice Vanilla Swirl Body Lotion
Telový krém s kilometrovým názvom a krásnou vanilkovo-škoricovou vôňou (ešte z Vianoc, áno), ktoré má v sebe trblietky. Je to veľmi pekné v lete, ale na zimu mi to príde viac ako zbytočné. Ale celkovo hydratoval a fungoval dobre, no pravdepodobne by som si ho už nekúpila. Zázrak to nebol.


Excipial U Hydrolotio + Urea
Ďalší pomocník hydratácie. Po sprche používam prípravky na telo skoro stále, takže ich aj míňam dosť veľa. Tento som kúpila v lekárni. Je to dermatologikum, ktoré napomáha hydratovať kožu a udržiavať jej elasticitu. Musím povedať, že hydratoval krásne a myslím, že by som si ho ešte kúpila. Hlavne vďaka ľahkej manipulácií. Jeho tekutá konzistencia zrýchli aplikáciu, čo je vždy plus.


Beyoncé Rise 
Krásna voňavka, ktorú som dostala raz na Vianoce od spolubývajúcej na internáte. Musím povedať, že sa úplne trafila. Nie len , že zbožňujem Beyoncé, ale aj vôňa bola úplne skvelá. Tóny marhule, jazmínu, pižma a bergamontu spolu krásne ladia a nosila sa rozhodne veľmi dobre,
SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS