Favorites - May 2017

in , by Silvi, 6:00

Máj bol mesiac lásky. Teda aspoň sa to tak hovorí. A tú vieme prejavovať nielen ľudom, zvieratám ale aj veciam (viac menej, všetko s mierou samozrejme). V tomto článku vám predstavím pár vecí, ktoré som si zamilovala ja.

Maybelline Fit Me! Matte + Poreless Tekutý Make-up - 110
Skvelý make-up s matným finish-om mi vie pekne zjednotiť pleť, keď to potrebuje a pomáha regulovať jej mastnotu, čo je v lete viac než nutné. Ak by ste sa o ňom chceli dozvedieť viac, stačí kliknúť SEM na recenziu.


Real Techniques Miracle Complexion Sponge
Špongia, s ktorou sa dá vytvoriť krásny prirodzený look, vďaka rovnomernej aplikácií a skvelému vyblendovaniu produktov. Finish zanechá ľahký a pleť tak nezaťaží hrubá vrstva make-upu, čo je tiež veľmi dobrá vec počas týchto teplých dní.


Viac po rozkliknutí.


L´OREAL Paris Miss Baby Roll Mega Volume Mascara
Asi jediná špirála, ktorá udrží moje riasy natočené počas celého dňa. Pekne splňuje to, čo sľubuje a viac o nej sa dočítate TU.


Maybelline Instant Age Rewind Concealer
Korektor, ktorý krásne zamaskuje všetky stopy únavy pod očami a pleť krásne vyhladí. Asi jediné čo mi na ňom vadí je, že sa mi dosť rýchlo míňa. Asi ho používam príliš často. Vlastne je to každý deň keď sa líčim.


Rimmel London Brow This Way Eyebrow Sculpting Kit
Najskôr som zafarbenému vosku neverila. Po troche praxe som sa s produktom naučila manipulovať tak ako sa má. Viem s voskom vytvoriť presné línie a tieňom už len zapúdrujem hotové dielo. Manipulácia s ním je omnoho ľahšia.


To je na dnes všetko. Zaujal vás nejaký z produktov?
- Silvi

PRVÁ GIVEAWAY! Vyhraj Hodinky TU! 


SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS