Ako ste nedávno mohli vidieťv haul-e rozhodla som sa vyskúšať tiene od NYX. S ich kozmetikou zatiaľ žiadne skúsenosti nemám, takže je to pre mňa novinka. Kúpila som ich v drogérii Douglas v obchodnom centre Olympia, Brno.


Jeden mono tieň zabalený v roztomilom obale s mašličkou pri otváraní stojí 79 CZK, čo je približne 3 €. Veľmi dobrá cena, za ktorú dostanete 1,5 gramu, čo určite nie je na tieň málo. Vyrábajú tuším až 88 farbičiek, z ktorých si každý vyberie svoju. Od výrazných až po neutrálne. 

Tiene sľubujú vysokú pigmentáciu, možnosť vrstvenia a jednouchú aplikáciu. Splnili to?

POZITÍVA:
  • PIGMENTÁCIA = Je vysoká, tiene na viečku pekne držia.
  • FARBY = Minimálne tie, ktoré som si kúpila ja sa dajú skvelo spárovať, alebo sú krásne aj len samé. Pekne vyblendované na viečku, ako môžete vidieť dolu na fotkách. Dá sa s nimi tak vytvoriť rýchly look na každý deň. 
  • ODLESKY = Tieto metalické farby majú naozaj krásny odraz svetla, už sa teším na bronzový odtieň počas leta.
1. swatch: prst, 2. swatch: štetec, 3. swatch: primer + štetec
  • KONZISTENCIA = Sú krásne maslové. 
  • DOBRÉ PRE ZAČIATOČNÍKOV = Dobre sa s nimi pracuje. Hlavne pre tých, čo s make-upom začínajú, pretože najlepšie fungujú prstami a ich cena je veľmi dostupná.
Viac po rozkliknutí:
NEGATÍVA:
  • APLIKÁCIA ŠTETCOM = Aplikácia chlpatým štetcom sa mi pri týchto metalických odtieňoch neosvedčila. Ak z nich chcete vyťažiť čo najviac použite prst alebo plochý štetec.

Jednotlivé odtiene:
HS 23 Showgirl = Teplá metalická bronzová.


HS 19 Innocent = Metalická šampanská, ktorá vie pekne prejasniť viečko. Je možné ju použiť aj ako rozjasňovač.


Celkovo som s nimi veľmi spokojná, je možné, že si objednám/kúpim ešte nejaké pretože spĺňajú to čo od tieňov človek čaká. 

A čo vy? Máte skúsenosti s kozmetikou NYX? Aký je váš obľúbený produkt?

SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS