Je čas dať zbohom nudným riasám a privítať Miss Baby Roll. Presne toto tvrdí nová maskara od L'Oréal. Viac však v recenzií.

Táto špirála by mala riasam dodať mega hustotu, zatočiť ich bez použitia klieštičiek, čo by malo vydržať celý deň. Dvíha riasy vďaka špeciálnej kefke, ktorá je veľmi zaujímavá a podobnú som ešte nikde nevidela. Tiež "Quick Mega Formula", je špeciálna tým, že riasy krásne zahustí a drží ich hore celý deň.

Vyrába sa v piatich verziách: čierna, čierna - vodeodolná, tmavomodrá, tyrkysová, fialová. 
Celý koncept je podobný Benefit-u a ich Roller Lash, ktorá je však 2x drahšia a toto je vlastne jej lacnejšia alternatíva.

Viac po rozkliknutí.

POZITÍVA:

  • ZDVIHNUTIE RIAS = Naozaj riasy zdvihne a drží. Klieštiky na riasy používam skoro stále. Nemyslím si, že by ich táto maskara úplne nahradila, no väčšinou moje riasy počas dňa klesnú. S touto maskarou sa však pekne držia vzpriamené tak ako majú byť.
  • VÝDRŽ = Je veľmi dobrá, nerozmazáva sa a ani neotláča.
  • OBJEM = Vie ho dodať veľmi veľa pri aplikácií od korienkov rias.
  • PREDLŽUJE = Dá sa vrstviť a celkovo dodá riasam dĺžku aj s objemom, čo je presne to, čo v špirále hľadám okrem zatočenia.

NEGATÍVA:

  • APLIKÁCIA = Treba si na ňu trochu zvyknúť a naučiť sa s ňou pracovať. Praxou nájdete to, ako z nej vyťažiť čo najviac. Pamätám si, že najskôr som bola z nej sklamaná, kvôli zlepovaniu a zhlukom, no tie sa dajú pekne vyčesať. Je tiež dôležité neprehnať to s ňou, lebo ak jej aplikujete veľa, lepí riasy. Takže treba si to s ňou nacvičiť.

Celkovo na mojich riasach vidno veľký rozdiel a je to moja nová obľúbená maskara. Kúpila som ju v rakúskej drogérií BIPA a je veľká škoda, že ju ešte u nás nemáme.

- Silvi

PRVÁ GIVEAWAY! Vyhraj Hodinky TU! 

SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS