Druhá čassť HAUL-u dnes prinesie len kozmetiku. Snažila som sa nájsť niečo dobré, čo u nás nie je a trošku si otvoriť obzory o zahraničnej kozmetike. Značky síce viete nájsť aj u nás ale je známe, že niektoré produkty sa cez naše hrNanivce proste nedostanú.

Tu je druhá časť z nákupov počas môjho výletu. Produkty boli kúpené v Rakúskej drogérií BIPA v mestečku Kirchberg an der Pielach, kde neďaleko pracuje moja mamina.


Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer - 03 Fair 
Korektor ospevovaný mnohými, hlavne mojou obľúbenou Tati, by mal byť vysoko koncentrovaný. Mal by s ľahkosťou kryť tmavé kruhy pod očami a tiež drobné vrásky očného okolia. Obsahuje výťažky z bobule goji a haloxyl (zložka, ktorá bojuje proti čiernym kruhom pod očami). Primárne je teda určený pod oči, ale mal by fungovať skvelo aj na vyrážky. Jeho efekt má byť rozžiarujúci, tak som zvedavá ako obháji svoju reputáciu aj u mňa.L'Oréal Paris Miss Baby Roll Mascara
Čierna špirála by mala dodať riasam zdvihnutý look bez použitia klieštičiek. Tiež majú zhusťovať a udržať svoje natočenie po celý deň. Maskara je v podobnom koncepte ako Benefit Roller Lash, takže som na ňu ako inak zvedavá a určite ju ešte zrecenzujem.
Viac po rozkliknutí.Real Techniques Miracle Complexion Sponge
Pomôcka na aplikáciu akéhokoľvek typu make-upu. Mala by docieliť úžasný finish, Namočená má vytvoriť rozjasňujúci look a suchá naopak vysoké krytie. Je bez latexu. Rovná strana je ako stvorená na kontúrovanie, špička na doladenie malých detailov. Teším sa na ňu a tiež plánujem jej porovnanie s obyčajnou špongiou.


Astor Soft Sensation Moisturizing Lipliner
Univerzálny priehľadný odtieň tejto kontúrky na pery by sa mal prispôsobiť každému rúžu a vytvoriť tak skvelý finish. Odstraňuje vlievanie do vrások a iné veci, ktoré na perách pri rúžoch nechceme ani vidieť. Hydratuje pery a nachádza sa vo vykrúcacom balení, ktoré netreba strúhať (samozrejme).

Astor Soft Sensation Shine & Care Lipstick - 405 My Angel Face
Ľahké zloženie rúžu so sheer krytím je hydratujúce a lesklé. Farba je nádherná jemná nude a na perách vyzerá skvelo. Pery tiež obraňuje vďaka ochrannému faktoru 20.

To je všetko. Ak ste nečítali 1. časť tak TU JE LINK a prajem vám príjemnú sobotu.
- Silvi


SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS