Posledné dni som strávila cestovaním, čo pri mne znamená aj nakupovaním (veď pri kom nie). Preto vám prinášam HAUL vecí, ktoré som si pokúpila počas návštevy Česka a Rakúska. Ako sa na to pozerám rozdelím ho do dvoch častí, pretože je toho dosť. Tak šup do tej prvej!

Začnem pekne poporiadku. Prešli sme jedno nákupné centrum (menšie, neviem ako sa volalo) v Brne a nič. Potom prišla na rad Olympia, z oblečenia ma tam tiež nič neohúrilo, jediné čo som si zakúpila je dekoratívna kozmetika. V Douglas-e som našla stojan s NYX tak som sa rozhodla skúsiť tiene a ceruzku.


NYX Hot Singles Eye Shadow - Showgirl
Krásna tehlová farba s trblietkami. Swatch na ruke bol veľmi pekný, tak som zvedavá ako sa s ňou bude pracovať, určite na ne pripravím recenziu.

NYX Hot Singles Eye Shadow - Innocent
Nádherná trblietavá šampanská farba, ktorá sa bude krásne ligotať na viečku, teda aspoň tomu verím. Je to nevinný odtieň verný svojmu menu a myslím, že je vhodný pre každého. Viac sa určite dočítate v recenzií.

NYX Jumbo Eye Pencil - Milk
Táto ceruzka je veľmi známa a používa sa hlavne ako podklad pod farebné tiene, aby pekne vynikli. Malo by sa s ňou dobre pracovať bez zbytočného ťahania viečka, tak teda som zvedavá ako jej to pôjde. Budem vás informovať.
Viac po rozkliknutí.
Ďalej sme sa o pár dní dostali na hranice Česka a Rakúska, kde sme sa zastavili v priestoroch obchodu Excalibur City (predávajú tu hlavne alkohol, tabak a sladkosti), v parfumérií a kúpili sme si tam všetci niečo voňavé. Ocino si kúpil krásnu sviežu vôňu Hugo Boss Unlimited, mamina jej obľúbenú Dolce & Gabbana Light Blue. Ja som tam zas našla nádhernú vôňu Calvin Klein One Gold, ktorá má krásne tóny figi, šalvie a bergamotu. Je to nezvyčajná kombinácia, ale výsledná toaletná voda je úžasná.


Ďalej sme sa zastavili v obchodnom komplexe Freeport Fashion Outlet, v ktorom som si našla botasky! Konečne som sa k nim dopracovala a vybrala som si čisto biele Adidas Superstar v krokodíliom prevedení. Vyšli ma len niečo cez 60 € a s nimi neskutočne spokojná.

To je všetko z prevej časti haul-u, zajtra sa môžete tešiť na druhú z rakúskej drogérie BIPA, kde vás bude čakať veľa noviniek!
- Silvi
SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS