Mám tu jeden produkt, mnohými blogerkami ospevovaný tekutý make-up Maybelline Fit Me! Matte + Poreless. Rozhodla som sa ho vyskúšať aj vďaka tomu, že bol v zľave len za 4,79 € v 101 Drogérií a zaujímalo ma, čo je na ňom také skvelé. Tu je druhý úlovok z hľadania letného a ľahkého make-upu.
Neviem prečo u nás nie je v klasickej pumpičke ako jeho druhá rozjasňujúca verzia, ale v takomto krémikovom balení. Vyrába sa 24 odtieňov, čo je na drogérkovú značku skvelé, no k nám sa dostalo len minimum (myslím že 6 alebo 8).


Tento make-up sľubuje prispôsobenie sa pleti čo sa týka textúry aj tónu. Tekutá zmatňujúca konzistencia je skvelá pre normálnu až mastnú pleť. Má zanechať jednotný finish bez lesku a mastnoty, ktorú kontroluje špeciálna formula s mikro-púdrom. Tá okrem iného zmenšuje j vzhľad pórov.

POZITÍVA:

  • KONZISTENCIA = Aj keď to pohľad na tubičku neevokuje, je krásne tekutá, presne tak ako mám rada.
  • ZMATNENIE = Je na veľmi vysokej úrovni. Moja pleť bola síce trochu mastná na konci dňa v okolí T-tóny, ale oproti ostatným make-upom, je to na skvelej úrovni.
  • PÓRY = Naozaj ich zakryje a dokonalo zamaskuje. 
Viac po rozkliknutí.
  • ODTIEŇ = Pekne sa pleti prispôsobí, tento sa mi zdal svetlejší, no tiež sa krásne zlial s pleťou.
  • BALENIE = Na ňom sa mi páčilo to, že bolo pekne zablombované a máte istotu, že váš pred tým nikto neotváral.

NEGATÍVA:

  • KRYTIE = Je len veľmi jemné, pre ľudí s vyrážkami by bolo rozhodne nedostačujúce.
Zľava: 1. použitím špongie, 2. aplikácia štetcom, 3. prstom
  • APLIKÁCIA = Nerada ho aplikujem prstami, so špongiou nedosiahnem rovnomerný finish a s nekvalitnejším štetcom je aplikácia pruhovaná. Preto som na úplné vyblendovanie použila najjemnejší štetec, ktorý vlastním a to je Zoeva 104 Buffer. Len s ním pekne vynikol.


Celkovo sa mi zapáčil, určite stojí za vyskúšanie. Neviem či ho mám radšej ako Fit Me! pre suchšiu pleť, to bude chcieť ešte trochu testovania. Ak by vás zaujímalo čo si myslím o druhej verzií TU JE LINK a dúfam, že si podľa nich vyberiete ten ktorý sadne práve vám.

- Silvi
SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS