Tekutý make-up nie je to, čo nosím každý deň. Moja pleť je bezproblémová a farebne celkom jednotná, takže mi stačí korektor alebo ľahký BB krém. Rozhodla som sa ale vyskúšať nejaký. Ako prvý ma zaujal tento od Maybelline Fit me! Luminous + Smooth v odtieni 115.
Ide o rozjasňujúci tekutý make-up s ochranným faktorom 18. Je určený na normálnu až suchú pleť. Mal by hydratovať a vyrovnať nepravidelnú textúru tváre s prirodzene zdravým a jasným finish-om. Make-up je na gélovej báze a mal by sa prispôsobiť tónu pleti.

POZITÍVA:

  • APLIKÁCIA = Je jednoduchá. Jeho gélová konzistencia sa pekne zapracuje do pleti. Najradšej ho aplikujem s mokrou špongiou alebo buffer štetcom. Tiež dávkovanie s pumpičkou je urobené veľmi dobre.
Vľavo = vyblendované
  • KONZISTENCIA = Je pekne tekutá, nemám rada husté prípravky na pleť. Čím tekutejšie tým lepšie.
Viac po rozkliknutí.

  • ODTIEŇ = Na ruke vyzerá dosť tmavo a oveľa viac oranžovo, no ako náhle ho vpracujem do pleti, nejakým spôsobom sa jej chytí a odtieň sa pekne prispôsobí.
  • VÔŇA = Je veľmi príjemná. Neviem ju presnejšie špecifikovať. Je taká kozmetická púdrová.
  • KRYTIE = Je ľahké až stredné, je to presne to, čo som hľadala. Pre tých, ktorí hľadajú vyššie krytie vyrážok, nemusel by vám vyhovovať. Ak by ste ho predsa len chceli, najviac krytia z neho vyťažíte prstami (ako vidíte na fotke).
Zľava: 1. použitím špongie, 2. aplikácia štetcom, 3. prstom

  • VÝDRŽ = Má ju veľmi dobrú. Pleť pekne prejasní, no nie je príliš lesklá ani po hodinách na pleti o čo som sa dosť bála.

NEGATÍVA:

  • ZVÝRAZŇUJE VRÁSKY = V očnom okolí, zvýrazní všetky vrásky úsmevu. Mám dokonca pocit, že ešte aj vytvorí tie, ktoré za normálnych okolností ani nevidno. To je jeho jediné negatívum.


Takže celkový dojem je podľa mňa super. Teším sa naň na leto, na nejaké špeciálnejšie udalosti, jeho prejasňovacie schopnosti vytvoria zdravý vzhľad pleti. Stál ma okolo 6 € a vôbec neľutujem jeho nákup. Ak po prečítaní pozitív a negatív zistíte, že je to to čo hľadáte, chodte do toho.
SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS