IN & OUT - April 2017

in , by Silvi, 6:00

Tento mesiac pribudlo  aj odbudlo z mojich šuplíkov znovu množstvo vecí, takže tu je pár z nich spolu s tým, čo si o nich myslím na prvý pohľad.

IN:


Oriflame My Naked Truth EDT, Oriflame, -
Táto voňavka sa viaže k Veľkej noci, pretože u nás doma nie je klasické oblievanie a šibanie populárne. Maximálne sa žena pofrká voňavkou a tým to hasne. Zaujímavosťou je, že túto Veľkú noc som obišla lepšie ako môj priateľ „kupač“, pretože som k obliatiu voňavku dostala. Je krásna, jarná a svieža. Najviac z nej cítiť ruže a ďalšie tóny, ktoré sa v nej nachádzajú sú kvet bavlny, bergamont a mnohé iné.


Manufaktura Krém na ruky s marhuľovým olejom a bambuckým maslom, Magazín MadamEVA, -
Krémik bol zadarmo k časopisu a áno priznávam, že o ten mi veľmi nešlo. Keď som zbadala produkt od Manufaktury chcela som ho vyskúšať a musím povedať, že zatiaľ funguje skvelo a krásne marhuľovo vonia.

Viac po rozkliknutí.


Miss Sporty Clubbing Colours - 043 , 101 Drogerie, 1,49 €
Krásny marhuľkovo ružový lak, perfektný na jar.


Maybelline FitMe! Luminous + Shine Tekutý make-up – 115, DM, ?
+
Maybelline FitMe! Matte + Poreless Tekutý make-up – 110, 101 Drogerie, 4, 79 € (v zľave)
Tieto make-upy ma príjemne prekvapili, na drogérkovú značku sú naozaj dobré a keby ste chceli vedieť viac dočítate sa TU a ešte aj TU.


Essence Camouflage Full Coverage Concealer, DM, ?
Korektor, som sa rozhodla vyskúšať vďaka jeho podobnosti s mojim obľúbeným a často používaným Catrice Liquid Camouflage. Bol lacnejší a jeho koncept bol úplne rovnaký. Sľubuje vysoké krytie a zamaskovanie akýchkoľvek nedokonalostí.


Rimmel Fix & Protect Make-up Primer, 101 Drogerie,?
Ako rastiem uvedomujem si, že starostlivosť o pleť, hlavne čo sa týka jej ochrany je veľmi dôležitá. Preto som zháňala niečo, čo má nejaký ochranný faktor. Musím povedať, že táto báza je na to perfektná, pretože jej ochranný faktor je 25 a tiež by mala zaručiť to, že sa make-up celý deň z tváre ani nehne a pekne ho zafixuje. Uvidíme ako si poradí s tou druhou časťou, ale za ochranu pred slniečkom sa mi už teraz veľmi zapáčil.

OUT:


Guess Girl Belle EDT - 100ml
Krásna vôňa tejto toaletnej vody ju dostala aj do mojich februárových obľúbencov (LINK), no dokonca tohto mesiaca padla. Je krásne svieža a ak by som niekedy mala na ňu chuť neváham si ju znova zaobstarať.


Fa Nutri Skin White Peach Body Milk
Toto telové mlieko mi veľmi nevyhovovalo. Bolo hrozne tekuté a jeho hydratácia ma až tak nenadchla. Vôňu má tiež zvláštnu. Tento produkt by som si už rozhodne nekúpila. V drogérií je množstvo lepších. Napríklad ďalší spotrebovaný produkt.

Dove Body Milk Essentials Nourishment

Krásna vôňa, výrazná hydratácia. Toto je presne to čo od telového mlieka chcem a tento to krásne spĺňa. 

To je na dnes všetko, s rodičmi a priateľom sme včera pricestovali k rodine do Brna, takže prajem vám pekný deň a zajtra sa môžete tešiť na April Favorites.
- Silvi
SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS