Favorites - April 2017

in , by Silvi, 6:00

Ani neviem, ako prešiel mesiac apríl a za chvíľu už je tu máj, ktorý dúfam prinesie oveľa viac slnečných dní a že s májom už naozaj začne leto (aspoň teda z časti). Mám tu pre vás ako vždy zoznam produktov, ktoré som sa rozhodla zaradiť do mojich obľúbených. Enjoy!


Lashes Ding Sen – Ebay
Pomaly som sa naučila byť o veľa viac stotožnená s čarom umelých mihalníc. Dokážu posunúť každý look na úplne iný level. Tieto, ktoré som našla na ebay-i: LINK, sú úplne dokonalé. Neutrálnejšie, ale predsa je to niečo s čím sa len zoznamujem. Za tú cenu sú 11 z 10 pretože sú naozaj krásne husté a kvalitné.


Maybelline AffiniMAT Perfecting + Mattifying Púder – 30 Natural Beige
Tento púder mám hrozne rada na neutrálnejšie look-y, kde nepoužívam žiaden tekutý make-up ani BB krém na zjednotenie pleti. Použijem len korektor v spojení s týmto púdrom a on krásne zjednotí moju pleť spolu s jej zafixovaním.

Maybelline FitMe! Luminous + Smooth Tekutý Make-up – 115
O tomto make-upe som toho dosť popísala v jeho recenzií, Je skvelý a vyhovuje mi skoro po každej stránke. Ak by ste chceli vedieť viac, tak sa to dočítate TU.

Viac po rozkliknutí.


Essence Nail Repairing Oil
Tento olejček som začala aktívne používať skoro každý večer, od kedy som ho kúpila. Na okolie nechtov na rukách aj na nohách. Musím povedať, že okrem toho, že krásne vonia tiež naozaj hydratuje. Moje nechty vyzerajú omnoho zdravšie a tým pádom samozrejme o veľa krajšie.

Labello Lip Butter Raspberry Rosé
Ďalšia vec, ktorá patrí do mojej večernej rutiny. Toto masielko vonia úplne ako malinový puding a pery cez noc krásne vyživý a hydratuje. Vie ich popraskanosť aj pekne vyliečiť. Je jeden z mojich obľúbených. Labello za mňa proste vie ako na balzamy.


Yves Rocher Mango Koriander Energizing Body Lotion
Neskutočne úžasná vôňa tohto telového mlieka v skvelom balení s pumpičkou ma núti k jeho aplikácií po každej jednej sprche, čo je úžasné. Naozaj ak budete mať možnosť ho ovoňať v obchode, povinne do toho. Jeho hydratujúce schopnosti sú tiež skvelé a aj preto ho tak zbožňujem.


To je na dnes všetko, dúfam, že sa spolu so mnou tešíte na teplučké dni, ktoré prinesú nové a nové články. Bye!

- Silvi
SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS