Prinášam vám tu mini haul z našej dámskej jazdy, s mojou maminou a jej sestrou. Občas si spoločne robíme takéto pekné dni. Ideme niekam na nákupy, na spoločný obed a tak.


Deň sme začali cestou ku kaderníkovi, ktorý priam zázračne premenil naše vlasy. Približne od novembra si ich farbím a v tento deň sme spolu vybrali mahagónovo-čokoládovú farbu. Na slnku má neskutočne krásne odlesky. Myslím, že s mojou svetlou pleťou idú k sebe krásne a pripadám si tak trochu ako Snehulienka.

Ďalej prišli na rad nákupy. Neboli veľké, len pár drobností, ktoré ma potešili.

Ako prvé som našla v H & M túto mikinu/tričko... je na vás ako to nazvete. Je čierne s bielymi nápismi na rukávoch a presne niečo takéto som hľadala na chladnejšie, pohodlné dni k bomber bunde a teniskám. Bolo v úžasnej zľave len za 5 €.


Hľadala som nejaké obyčajné tepláky a zablúdila som do New Yorker-u, kde som ich tiež našla zľavnené na 9.95 €. Čierne s medeným nápisom na boku. Musím povedať, že sú veľmi pohodlné.

Posledná vec z oblečenia je táto podprsenka z Lidl, ktorú som našla hodenú niekde v zľavnených veciach a dopredajoch, bola mojej veľkosti a zapáčila sa mi. Takže mi neostávalo nič iné ako si ju zobrať.


Z kozmetických vecí som našla pár skvelých a lacných kúskov. Začnem telovým mliekom od Yves Rocher s vôňou manga a koriandru. Vôňa je viac než dokonalá, už som sa tu nad ňou roztápala v jednom článku. Mojej mamine sa ale vôbec nepáči (neviem a netuším, že prečo), no ak ste ju ešte neskúsili určite do toho!


Ďalej v drogérií som nutne potrebovala olejček na nechty. Tento je od Essence, stál len 2,19 € a obsahuje argánový olej, ktorý pekne vyživí nechty.
Tiež som našla lak od S-he v odtieni 050.


Potom som v Tescu narazila na ďalší výpredaj kozmetiky Essence. Zrejme rušili ponuku, takže všetko bolo veľmi cenovo dostupné. Ja som si tam vybrala lícenku Satin Touch Blush v odtieni 10 satin coral, mono tieň v odtieni 18 all i need a duo tieňov: Contouring Eyeshadow Set 01 mauve meets marshmallows, na ktorý sa veľmi teším a chystám sa ho tu aj zrecenzovať.


To je všetko. Musím povedať, že to bol pekný a úspešný deň. Hlavne vďaka všetkým zľavám, ktoré som našla. Dúfam, že sa vám článok páčil. Chystám ďalší HAUL, tentokrát z eBay-u a Aliexpress-u! Sledujte! :)
- Silvi
SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS