Favorites - March 2017

in , by Silvi, 6:00

Tento mesiac je prvý z troch jarných čo znamená, že vonku už bude len teplejšie a teplejšie! (aspoň teda dúfam...)
Marec priniesol veľa novej kozmetiky, no čaká ešte na odskúšanie, takže sa nemohla dobojovať do tohto článku. Preto je tých vecí o niečo menej.


Ako prvá vec je Avon Planet Spa Sleep Serenity Pillow Mist, ktorý pomáha zaspávať ľuďom s insomniou alebo nespavosťou (miernou, samozrejme na ťažké prípady takýto sprejík nezaberie). Je založený na aromaterapií a jeho levanduľovo - kamilková vôňa pôsobí naozaj ukľudňujúco a príjemne. Vždy pred spaním si ho nastriekam na vankúš a spím ako v bavlnke.


Ďalšia voňavá vec je táto toaletná voda od Guess -  Girl Belle 100 ml, ktorú som už skoro dopoužívala. Je to krásna jarná svieža vôňa. Veľmi z nej cítiť fialku prelínanú lesným ovocím a trochou vanilky. Nádherná kombinácia, nosí sa skvelo a mnoho ľudí mi ju už chválilo.


Potom tu mám špirálu, ktorú som si veľmi obľúbila za tento mesiac. Nejdem sa tu o nej rozpisovať. Ak by ste chceli vedieť viac, TU je link na recenziu.

Viac v celom článku.Avon Primer. V pomere cena výkon je veľmi dobrý. Toto je už moje druhé balenie a spĺňa to čo sľubuje. To, ako funguje si môžete pozrieť v TOMTO článku.


Posledná vec je album, tak ako minulý mesiac. Tento je mix pesničiek rôznych žánrov. Je to soundtrack k filmu Fifty Shades Darker. Vystriedalo sa na nej množstvo známych interpretov ako napríklad Taylor Swift, Zayn, John Legend, Sia a mnohí ďalší. Stojí za vypočutie.

To je všetko. Želám vám krásny začiatok jari a úspešný nový mesiac!
- Silvi
SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS