Dnes je pondelok 13-teho (pondelok je asi ešte horšie ako piatok 13-teho) a mám tu pre vás zábudlivých pár milých drobností pre potešenie vašej polovičky na Valentína. Môžu byť určené aj pre tých, čo majú tento deň naplánovaný do bodky, ale chcú ešte niečo doplniť.
1. Slaninové srdiečka

Povedzme si úprimne. Väčšina chlapov miluje mäso. Keby ste mu pripravili ultra zdravé ovesné bio-raw koláčiky, pravdepodobne by ho to veľmi nenadchlo. Preto je tu slanina, ktorá má pri väčšine mužov zelenú. Stačí ju len vytvarovať do tvaru ♥ z dvoch malých pásikov a upiecť v predhriatej rúre (200 °C) počas 18-25 minút alebo kým nebudú hotové. K nim môžete pripraviť nejaký dip, dresing, šalát alebo skúsiť experiment a poliať ich s kúskom roztopenej čokolády.2. Kupóny

Tu sú sladké kupóniky na rôzne maličkosti pre vášho miláčika. Môže to byť napríklad masáž, raňajky do postele, kino, večera, prechádzka, alebo čokoľvek čo má váš partner rád. Výber je na vás. Môžete si ich buď vytlačiť alebo vyrobiť.

LINK na 1.
LINK na 2.
LINK na 3.3. Lepíky

Toto je najjednonuchší darček, ktorý rozhodne poteší. Stačí si vstať skôr ako vaša polovička ak spolu bývate. ak nie kľudne ich môžete nalepiť hocikam a len vášho partnera naviesť na miesto. Určite sa poteší keď si tam nájde množstvo zamilovaných komplimentov.


To je na tento rok všetko. Dúfam si zajtrajší deň užijete, či ste zadaní alebo nie. Ja budem s priateľom oslavovať až v piatok keď budeme spolu. Pekný Valentín! ♥
- Silvi ♥

SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS