Neviem ako vy, ale pre mňa a môjho priateľa je dobré  jedlo jednou z najdôležitejších súčastí života. Preto veľmi radi chodíme do reštaurácií, radi varíme ale úplne najradšej konzumujeme.

Nie nadarmo sa hovorí, že láska ide cez žalúdok. Preto som si pre vás pripravila pár nápadov na to, ako si jedlom spríjemniť valentínsky večer.1. Jahody s čokoládou

Tu vám stačí len tmavá/mliečna/biela čokoláda (alebo všetky 3) a jahody. Samotne namočené sú už nuda. Ale stačí zobrať lyžičku a roztopenou čokoládou vytvoriť čiary, bodky, abstraktné tvary a hneď takýto jednoduchý recept nadobudne nový rozmer.
Ak chcete čokoládu zafarbiť, stačí pridať do bielej čokolády kúsok potravinárskej farby a hneď máte viac možností na oživenie.

zdroj: Pinterest2. Mini Pizza (po rozkliknutí)

Maličké veci = Rozkošné veci, nie? Malé prevedenie tejto celosvetovo známeho jedla si určite zamilujete. Čo poukladáte na cesto je úplne na vás a vašej polovičke. Ak chcete byť ešte viac srdiečkový môžete použiť veľké srdcové vykrajovátko a vytvoriť tak zaľúbenú verziu.
Link na pizzové cesto.3. Šampanské nesmie chýbať.
Znovu spomínané jahody a šampanské (alebo sekt, pre všetkých detailistov) tvoria legendárnu kombináciu. Tu je nápad ako zaujímavo oživiť toto kombo. Stačí rozpučiť jahody a dať ich do foriem na ľad a zamraziť.To je pre dnešok všetko, tak dúfam, že niečo z tohto bude užitočné práve v utorkový večer :)
Pripájam fotku, kde som použila pár z týchto tipov minulý rok :)- Silvi ♥
SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS