Valentín, Sviatok zamilovaných. Nikdy som mu neprikladala veľkú váhu, kým som bola slobodná. Ak sa mám priznať dosť som naň hejtovala. Ale s láskou a vzťahom prichádza mnoho zmien. Aj takých, že veci ktoré sa vám pred tým zdali trápne a prehnané sú teraz úplne v poriadku.My s priateľom si nedávame nejaké vecné darčeky na takéto "sviatky". Príde nám to celkom zbytočné. Darujeme si len maličké drobnosti, či je to spoločne strávený čas varením jedla alebo niečo podobné.
Preto vám počas nasledujúcich dní prinášam pár tipov na tento sviatok, ak ho chcete osláviť so svojou polovičkou. Tieto tipy sú lacné, ale predsa zachovajú vo vašich srdiečkach pekné spomienky.

TIP 1:
Pohľadnica / Pozdrav.

Tento darček praktizujem skoro každý sviatok a musím povedať, že Oliver (priateľ) je z toho vždy nadšený. Stačí len vybrať nejaký pekný pozdrav niekde v obchode. Môj tip na to, kde ich zohnať je obchod Flying Tiger, kde majú množstvo sezónnych vecí a krásne minimalistické pohľadnice. Kúpite ich tu veľmi lacno, rovno s obálkou.Ďalšia možnosť je pohľadnicu si vytlačiť na tvrdí papier. Na Pintereste je určite množstvo tlačiteľných možností.
LINK na kartičky z obrázka.

Ak chcete niečo osobnejšie, môžete aj celý pozdrav/pohľadnicu vyrobiť. Niečo nakresliť, napísať, nalepiť... Možností je mnoho a tiež Pinterest obsahuje veľa DIY´s.


Čajová kartička: Ak máte niekoho, kto vie anglicky a nemáte veľa času stačí to len TU vytlačiť. No ďalšia možnosť je napísať to na tvrdší papier či už anglicky alebo slovensky: Si moja šálka čaju a prilepiť jeden sáčok lepiacou páskou. Abeceda: Stačí len napísať celú abecedu a písmenká I a U odlíšiť inou kontrastnou farbou a namiesto písmenka O napísať srdiečko. Ak však máte zabalenú čokoládku v tvare srdiečka ako je na obrázku stačí nalepiť tú.

Po výbere alebo vyrobení vlastnej pohľadnice, treba už len niečo do nej napísať. Môžete pobrázdiť internet a niečo nájsť tam. Alebo len použiť vlastné slová na vyjadrenie všetkých pocitov, ktoré k danej osobe cítite.

Malý bonus: Mám trošku zvyk kresliť aj po obálke, v ktorej je skrytý pozdrav. Nič veľké len možno nejaká veta alebo obrázok.Toto je prvý tip na tohto ročného Valentína, preto dúfam, že sa budete tešiť aj na ostatné. Som si istá, že toto by potešilo každého. Malá a lacná vec.
SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS