V drogérií nájdete finančne prístupnú značku NYC dnes už úplne bežne, preto je tu recenzia na produkt, ktorý ma veľmi zaujal . Sú to tieto veľké ceruzky, ktoré sľubujú pololesklý finish, výdrž, jednoduchú aplikáciu, no hlavne vysokú pigmentáciu. Jej tvar by mal byť nastavený tak, že by ste aplikáciu mali zvládnuť aj bez zrkadla.
Prejdem k tomu ako to vidím ja.POZITÍVA:
  • VÝDRŽ = Výdrž s porovnaním k finish-u je dosť dobrá. aj keď sa otlačí ostane stále vo farbe na perách.
  • PIGMENTÁCIA = Je naozaj vysoká a intenzívna, tak ako aj sľubujú.
  • KONZISTENCIA = Sú krémové a dobre sa kĺžu po perách. (okrem červenej)

NEGATÍVA:
  • OTLÁČAJÚ SA = Výdrž je síce dobrá, pretože nemizne úplne ale vo vrstvách, no treba si dať pozor na rozmazanie, otlačky a podobne.
  • APLIKÁCIA =Zo začiatku je relatívne dobrá, pretože hrot je ešte celkom ostrý, no po čase sa zatupí a pracuje sa s nimi horšie ako s obyčajným rúžom.

Jednotlivé odtiene (po rozkliknutí):


052 Roosevelt Island Red = Má o niečo horšiu pigmentáciu a voskovitejšiu konzistenciu.


041Ballroom Blush = Malinová červená, dobre pigmentovaná.051 Canal St Coral = Oranžovo-korálová.010 Nolita Neutral = Nude. Na mojich perách mi príde trochu mdlá.To je všetko z tejto krátkej recenzie. Celkovo musím zhodnotiť štyrmi jednorožcami z piatich. Nemyslím si, že by som si zakúpila aj ostatné odtiene, ale určite sú pekne nositeľné a lacné. Ak sa vám zapáčili smelo do nich. - Silvi ♥


SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS