IN & OUT - February 2017

in , by Silvi, 6:00


Tento mesiac bol bohatý skôr na skin care, ako na dekoratívnu kozmetiku. Teda až na jednu jedinú vec. Bez zbytočných slov idem rovno na to a začnem s vecami, ktoré pribudli a odbudli z mojich beauty šuplíkov.


IN:


Yves Rocher Sprchovací gél Mango & Koriander 400 ml, 4,50 €
Už dlho som plánovala navštíviť tento obchod a niečo malé si zaobstarať, no doteraz so ho len obchádzala. Na internáte sa mi však pomaly míňal sprchový gél a tak som sa rozhodla vyskúšať túto prírodnú značku. Najprv som si z mnoha krásnych vôní vybrala menšiu verziu tohto, no keď mi pani pri pokladni povedala, že ak sa zaregistrujem ako nový zákazník a nakúpim nad 4,90 €, tak dostanem špirálu a odličovač zadarmo. No samozrejme.. nebolo ma treba dlho prehovárať. Siahla som po tejto väčšej verzií za 4,50 € a vonia viac než dokonalo. Aromatický koriander má mať povzbudzujúce účinky a mangom. Stojí za ovoňanie.
Yves Rocher Expresný odličovač na oči s nevädzou 100 ml, ZADARMO (cena je 5,90 €)
Presne toto bol jeden z darčekov k nákupu a veľmi som sa mu potešila. Je dvojfázový a mal by rýchlo odstrániť aj vodeodolný make-up z očí, takže som zvedavá ako mu to pôjde.
Yves Rocher Šumivá tableta do kúpeľa Malina & Mäta, 1,49 €
Túto tabletku som si kúpila aby som splnila limit 4,90 €, no priznám sa nebolo to len pre to. Určite som ju chcela aj vyskúšať a samozrejme som to hneď cez víkend nevydržala. Musím povedať, že som čakala niečo viac. Kúpeľ len jemne prevoňala, no nebolo to nič prevratné.Avon Planet Spa Sleep Serenity Pillow Mist, ???
Všade po internete som videla tieto ukľudňujúce vankúšové spreje, no všade mi prišli príliš drahé. Tento má prijateľnú cenu a naozaj peknú vôňu - levanduľa a kamilka. Príjemne sa pri nej zaspáva, no kvalitu spánku vám určite nezlepší.

Avon Planet Spa Relaxing Provence Spa, ???
Ďalší ukľudňujúco-levanduľový produkt, tentokrát je to krém na ruky. Zbožňujem levanduľu a všetko, čo takto vonia je automaticky super.Ďalej po rozkliknutí

Yves Rocher Sexy Pulp! Volume Extreme Mascara, ZADARMO (14,50 €)
Darček ku kúpe. Na výber bola v troch odtieňoch. Hnedej, čiernej a modrej. Samozrejme siahla som po čiernej klasike. Sľubuje výrazne väčší obejm a 12 hodinovú výdrž. Plánujem na ňu recenziu, takže začiatkom marca ju môžete očakávať.

Yves Rocher Sensitive Vegétal Micelárna voda a hydratačný krém, VZORKY, ZADARMO
K špirále a odličovaču som dostala aj tieto maličké vzorky, ktoré s radosťou otestujem a možno neskôr zvážim aj zakúpenie celých balení. Páči sa mi, že takto zákazníkom ponúkajú vzorky celkom slušnej veľkosti. Ľudí to veľmi zaujme a ja nie som výnimkou.Cien Bath Bomb Trio, 1,99 €
Zbožňujem vecičky do kúpeľa a bomby úplne najviac. Keď som v Lidl letáku uvidela tieto, bola som nadšená a hneď som ich musela vyskúšať. No sklamali ma. Bomby sú nekvalitné, majú zvláštnu vôňu, keď ich chytíte, zanechávajú zvláštny povlak na koži a veľmi zle sa rozpúšťajú. Na konci kúpeľa pri sušení osuškou ešte neboli rozpustené. Naozaj mi nevyhovovali.OUT:Vyživujúci krém na ruky a telo Milk & Honey Gold, ???
Tento krém som od začiatku používala na celé telo a vždy som zostala nadšená. Moje telo bolo naozaj skvelo hydratované a jemné. Podarovala mi ho moja budúca svokrička, ktorá ho používa na mierny ekzém a suché miesta a nevie si ho vynachváliť. Tak ako aj ja. Normálne nemám rada medové vône, no táto je niečím úplne iná, sladká no nie priveľmi. Je skvelá. Určite si ho ešte zaobstarám.Bel Premium Odličovacie obrúsky s Aloe Vera, ???
Vyskúšala som ich vďaka tomu, že boli najlacnejšie a odličovacích obrúskov miniem naozaj dosť (swatches, testovanie a tak). No veľmi ma nezaujali. Priznávam, že moje testovanie na ruke odlíči bezchybne, no keď som s nimi odličovala pleť, nezvládli to najlepšie.Nivea upokojujúca ošetrujúca micelárna voda, ???
Micelárna voda od Nivei, ktorá pekne odlíči zbytky make-upu a vyčistí pleť.Nedráždi pleť a je to jedna z mojich volieb keď príde k odličovaniu.

Avon Naturals body care Juicy Pomegranate & Mango, 1,99 €
Toto telové mlieko, som používala celé leto, takže jeho šťavnatá ovocná vôňa ma vrátila do krásnych teplých dní. Bolo už celkom na spodku, len na 1 použitie tak som ho minula a prišiel čas ho vyhodiť.

Tak to je všetko za tento krátky, no verím, že aj pre vás úspešný a krásny mesiac.
- Silvi ♥

SHARE 0 comments

Add your comment

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS