Essence kontúrky na pery. U mnohých blogeriek, dokonca aj zahraničných som počula len mnohé chvály na tento produkt. V pomere cena výkon by mali byť totiž neprekonateľné. V DM Drogérií ich zoženiete za 1,19 €, čo je dnes celkom malý peniaz.


Čo sa týka kontúriek som pri nich nováčik. Nejak som donedávna neprišla na ich benefity, no pomaly objavujem ich využiteľnosť. Pod horšie trvácnymi rúžmi dokážu vykúzliť veľké divy. Tiež pod tými ktoré sa vpíjajú za okraje pier.VÝHODY:
 • CENA = Je to najmenej čo som v drogérií videla.
 • PIGMENTÁCIA = Ich pigmentácia je dobrá. S troškou balzamu vedia aj nahradiť rúž.
 • APLIKÁCIA = Je strúhateľná, čo je pre mňa veľké plus, lebo so strúhatkom vytvorím ostrý hrot, ktorý zaistí presnú aplikáciu.
 • VÝDRŽ = oni samé vydržia dosť dlho a taktiež predlžujú výdrž rúžov.

NEVÝHODY:
 • ŤAHAJÚ = Sú relatívne tuhé a pri aplikácií bez balzamu peri ťahajú a nekĺžu sa jemne po nich
 • VYSUŠUJÚ = Ak ich nanesiete na celé pery (bez balzamu) sú síce matné, no veľmi vysušujú. Potrebujú preto hydratujúcejší rúž. Tekutý matný rúž by som sa na ne dať neodvážila .
 • MNOŽSTVO = Ja ich strúham skoro pri každej aplikácií a to dosť rýchlo uberá na životnosti týchto ceruziek.
Jednotlivé odtiene: (po rozkliknutí)

14 Femme Fatale = Nazvala by som ju True Red (pravá červená).15 Honey Berry = Táto je tmavá fuchsiová.06 Satin Mauve = Ružovšia nude farba. Typická "moje pery ale lepšia" farba, vhodná pod akýkoľvek rúž, od červených, fialových ružových po nude odtiene.Môj konečný verdikt bude nasledovný: 4 jednorožce z 5. Som si istá, že aj vo vašej make-upovej kolekcií by boli využité. Sú vhodné najmä ako prvé kontúrky a pri skladaní prvej make-upovej zbierky či taštičky. Pomer cena a výkon je dobrá a som si istá, že z 8 dostupných odtieňov si každý vyberie presne tie, ktoré potrebuje.- Silvi ♥
SHARE 1 comment

Add your comment

 1. Ale maju krasnu farbu, ja som ich este neskusala, ale kedze mam pery straasne suche asi by to nebolo velmi pre mna
  LIFE IN PICTURES BY LU

  OdpovedaťOdstrániť

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS