Favorites- January 2017

in , by Silvi, 6:00


Prvý príspevok obľúbených produktov v tomto roku. Tu je zhrnutie vecí, ktoré som naozaj často používala alebo ma tento mesiac nejak zvlášť oslovili.

Hneď aj začnem.

Prvý produkt, ktorý som používala tento mesiac často je od Maybelline - Dream Fresh BB Cream. Obyčajne nepotrebujem krytie na celej tvári na celý deň a stačí mi len korektor, no občas som potrebovala niečo na zjednotenie začervenania. Práve preto som sa vrátila k používaniu tohto BB krému, ktorý je naozaj ľahký na pleti. Jeho krytie je veľmi slabé, no mne naozaj v niektoré dni stačí.Ďalej tu mám nočný krém od Garnier- Essentials. Tento hydratačný krém mi naozaj zjemnil pleť. Na noc je skvelý, hustejší a na druhý deň ráno je moja pleť veľmi jemná. Je to nedávno čo som začala používať nočný krém a poviem vám je to rozdiel, hlavne v zime a to najmä preto, že moja pleť je vtedy veľmi suchá. Hydratácia počas noci jej preto veľmi prospieva.Essence Lash Princess maskara bola moja najpoužívanejšia tento mesiac. Nájdete ju v drogérií a za veľmi dobrú cenu. Robí skvelé mihalnice a je jedna z najlepších v drogérke.Ďalší prekvapivý produkt bol práve rúž z Aliexpress-u v odtieni Shroom. Robila som na ne recenziu a najprv som si myslela, že tento odtieň nikdy nosiť nebudem. Je to hnedá, na ktorú nie som veľmi zvyknutá, no príjemne ma nakoniec prekvapil. Dá sa pekne kombinovať s mnohými look-mi a určite ho budem ešte veľa nosiť. (link na recenziu)Nedá mi nespomenúť moje DIY z pred týždňa, kde som hovorila o kávovom peelingu, ktorý používam minimálne raz za týždeň (viac času na dlhú vaňu bohužiaľ nemám) a moja pleť je jemnunká ako nikdy. Budem sa opakovať, no v zime je pleť naozaj veľmi vysušená a prospieva jej takáto starostlivosť. Stojí to za vyskúšanie. (link na DIY)Keď sme ešte pri tej jemnej pleti, začala som používať toto telové mlieko od Dove - essential nourishment na suchú pokožku. A musím povedať, že hydratuje dlhodobo a tvorí perfektné kombo s kávovým scrub-om. Bonus je aj vôňa, ktorá sa mi neskutočne páči.Zakončím to ďalším hydratačným kúskom, keby vám 3 boli málo, je tento krém z Avon-u ma veľmi prekvapil tým ako rýchlo sa vstrebáva. Mám ho v stolíku kde si robím veci do školy a píšem na blog, takže keď mám suché ruky, natriem a za pár sekúnd je vstrebaný. Vanilková vôňa je síce na mňa dosť sladká, no stále vie byť príjemná.To je všetko za tento mesiac, ktorý prešiel rýchlejšie ako som čakala. Dúfam sa článok páčil.

- Silvi ♥
SHARE 1 comment

Add your comment

  1. Veľmi pekný článok :) ten scrub som skúšala podľa tvojho návodu a tiež som si ho zamilovala a ten krém od Avonu tiež milujem :)

    Ardnaxela

    OdpovedaťOdstrániť

© Silvi · THEME BY WATDESIGNEXPRESS